Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

coper - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe coper,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj coper Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:58 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Pomeranian boo 1 2 3 4 5 6 7 8 9 x 10

Sot 09:38 Makina  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Tiranë

MINI COPER 1.6 2009����

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:44 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Honda  ·  Silver Wing ABS  ·  Tiranë

Freksion kemban Silver Wing 400

220 EUR

Sot 08:42 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Givi V56 Monokey

300 EUR

Sot 08:42 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Bllok Freksioi Kemban Variator Sh 300

350 EUR

Sot 08:41 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Amortizator Honda Sh 125

120 EUR

Sot 08:41 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kros/Enduro  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda Bmw Yamaha

70 EUR

Sot 08:40 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kawasaki  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kawasaki Honda Marmit Origjinale

180 EUR Çmimi me zbritje

Sot 08:40 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda X ADV Xham

30 EUR

Sot 08:40 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

X Max Baule

350 EUR

Sot 08:40 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tucano Urbano SH 300

100 EUR

Sot 08:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 160  ·  Tiranë

Mercedez Benz C 160

8 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:18 Makina  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Shkodër

Mini coper 2009 1.6 nafte

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Qer 20:46 Makina  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Tiranë

Mini coper

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 10:12 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda Forza NSS 125 - 2016 - ABS/ASR

3 800 EUR

16 Maj 14:20 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 S LINE MATRIX FULL OPTION

19 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Maj 17:26 Makina  ·  Audi  ·  RS3  ·  Tiranë

SHITET AUDI RS3 2020

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Maj 20:55 Makina  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Elbasan

Mini Coper

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Pri 22:57 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tropojë

shiten pjes per mini coper 2004

123 EUR

24 Pri 23:25 Makina  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Tiranë

Mini coper

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 14:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes BENZ C220 CDI 2001 Automat

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Pri 13:44 Makina  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Korçë

Mini Coper S .1.6 .lpg

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Pri 23:40 Makina  ·  MINI  ·  Cooper D  ·  Shkodër

Mini cooper

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 23:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 8 R LINE

29 999 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Pri 19:34 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Shkodër

PIAGGIO CIAO TUNING!

1 499 EUR Çmimi me zbritje

28 Mar 23:16 Makina  ·  MINI  ·  Cooper D  ·  Shkodër

Mini cooper D

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Mar 19:32 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Shkodër

Pjese kembimi

2 500 EUR

24 Mar 12:35 Makina  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Tiranë

Shitet mini coper

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Shk 14:31 Makina  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Tiranë

Mini coper

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 12:50 Makina  ·  MINI  ·  Cooper D  ·  Tiranë

Mini cooper 2008 1.6 naft manual 6+R

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 21:58 Makina  ·  MINI  ·  One D  ·  Tiranë

Mini coper one d

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Shk 14:44 Makina  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Korçë

usb miji coper

20 LEK

Viti: 2023
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Jan 15:20 Makina  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Lushnjë

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Jan 14:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

Shitet Tiguan 2.0 Nafte Automat Dsg 2010 Me Dogane 10.5€

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Jan 14:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

Shitet Tiguan 2.0 Nafte 2008 Automatike Dsg Me Dogan 8.5€

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Jan 22:43 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE MINI COPER R17

200 LEK Çmimi me zbritje

09 Dhj 12:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Durrës

Shitet E class E300 Automatike 2011 Makin Personale Jo Treg

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 03:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf VI 6

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 20:01 Makina  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Durrës

Okazionnnnn

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Nën 16:39 Moped (nën 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet motorr

350 LEK

16 Nën 13:35 Të tjera  ·  Fier

Rafte per dyqan

12 Nën 09:48 Makina  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Tiranë

Mini cooper

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Nën 09:14 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Evoque Dynamic Prestige Full

21 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Nën 09:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Shkodër

Mercedes Ml 350 full option

20 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj coper | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione