Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

cls 500 luk amg - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 16

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe cls 500 luk amg,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj cls 500 luk amg Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:44 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Fier

Audi A3 2.0 Diesel 2013

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lezhë

benz 2013��2.2 automat full

11 390 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kavajë

benz 2013��2.2 luk amg fabrike

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

benz 2013��2.2 luk amg full

11 290 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Pogradec

Benz 2013��2.2 luk amg full

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 04:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

benz 2013��c220 full

11 390 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Pri 16:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Berat

golf 2014��2.0 gtd luk full

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 16:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

golf 2014��2.0 gtd luk full��

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 16:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

golf 2014��2.0 gtd luk full��

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 16:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kavajë

golf 2014��2.0 gtd full ��

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 05:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

Shiten Makinat Me cmime Okazione automat me dogan

1 111 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Sht 22:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

golf 6 benzin+gaz fabrike luk GTI

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 09:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Tiranë

Mercedez S 320

10 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Maj 19:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Librazhd

E class 270 cdi

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Gush 14:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lezhë

W204 ///AMG

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Jan 15:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 500  ·  Tiranë

Mercedes CLS 500

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj cls 500 luk amg | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione