Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tabele - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tabele,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Tabele Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:50 Makina dhe Inventarë  ·  Për zyrë  ·  Tiranë

Shitet tabele per kurse ose zyre

10 000 LEK

Dje 06:58 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Lushnjë

Lushnje shitet nje tabele per reklamim logoje kompanie.

10 000 EUR

02 Qer 18:19 Të tjera  ·  Tiranë

Shiten paisjet per fast food

4 900 EUR

28 Maj 14:49 Të tjera  ·  Tiranë

Tabele Elektronike per Exchange

80 EUR

18 Maj 03:08 Makina  ·  Hyundai  ·  Elantra  ·  Tiranë

TAXI Hyundai Elantra Me License Okazion

9 000 EUR Çmimi me zbritje

03 Maj 17:30 Të tjera  ·  Tiranë

Reklamë Tabelë

100 EUR

20 Pri 08:45 Të tjera  ·  Tiranë

tabele me neon ne shitje

6 000 LEK

25 Mar 20:59 Të tjera  ·  Tiranë

Tabele Taxi , Tabele taksie

19 Shk 21:26 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Durrës

Toyota LC200

43 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 00:07 Dorëzim i biznesit të përpunuar  ·  Tiranë

Shitet tabele reklame

15 000 LEK

03 Jan 16:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Vw caddy 1.9 tdi 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 10:57 Të tjera  ·  Tiranë

Tabelë Reklame

1 EUR

15 Nën 14:13 Të tjera  ·  Durrës

Tabele reklame

18 000 LEK

14 Nën 21:33 Të tjera  ·  Vlorë

Shitet Tabele reklamuese per Farmaci

60 000 LEK

28 Tet 16:37 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Të tjera  ·  Pukë

bilardo

1 900 EUR

20 Tet 22:20 Të tjera  ·  Tiranë

Biliardo garlando

100 000 LEK

17 Tet 00:51 Të tjera  ·  Tiranë

Shes tabele reklamimi

10 000 LEK

15 Tet 16:37 Të tjera  ·  Vlorë

Shah Druri

15 EUR

27 Sht 19:53 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Tabele. Taksie

5 000 LEK

14 Sht 02:57 Instrumente dhe Pajisje muzikore  ·  Tupana dhe Shkopinj  ·  Pogradec

Yamaha dtx900

2 300 EUR

12 Sht 20:28 Të tjera  ·  Tiranë

Paisje shkolle

45 000 LEK

24 Gush 13:56 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet tabele e bardhe

7 500 LEK

10 Korr 13:11 Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tiranë

ZYRE PER QIRA TEK RRUGA MINE PEZA!

800 EUR / muaj

07 Qer 19:34 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Sport me top  ·  Shkodër

shitet

6 000 LEK

10 Maj 11:18 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

ZYRE PER QIRA TEK RRUGA MINE PEZA!

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
04 Maj 10:31 Të tjera  ·  Tiranë

Shes

89 000 LEK

24 Pri 23:03 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tropojë

BMW X5

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 18:37 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tropojë

BMW X5

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 18:48 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament per biznes

1 600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Shitësit të Besuar
23 Mar 13:32 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

reklame elektronike led

600 EUR

24 Shk 17:11 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Ambient per kurse

300 EUR / muaj

19 Shk 16:59 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Dyqan me qera prane Maternitetit te ri

35 000 LEK / muaj

16 Shk 23:10 Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tiranë

Ambjent Kursesh me Qera

300 EUR / muaj

13 Shk 11:10 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Të tjera  ·  Pukë

Bilardo

2 200 EUR

13 Shk 09:47 Të tjera  ·  Pukë

Bilardo

2 200 EUR

13 Shk 09:47 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Të tjera  ·  Pukë

Shiten bilardo

25 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tabele | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione