Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Seria5 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Seria5,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Seria5 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:36 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Kawasaki  ·  Ninja  ·  Tiranë

Kawasaki ZX-6 Ninja

Sot 11:36 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha X Max 300 Super Gjendje

5 500 EUR

Sot 07:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Lezhë

Mercedes-Benz ML 320 AMG PACKED LOOK

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:46 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

BMW SERIA5

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Touran 2008 super super full okazion

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:42 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Durrës

Bmw seria5 530d look M 2008

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 21:01 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Tiranë

Bmw seria5 f10 535i xDrive 2012

10 000 EUR Çmimi me zbritje

12 Qer 21:06 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Ford kuga 2.0 naft 2014

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 11:49 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Fier

BMW 525D AUTOMAT 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 12:27 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Tiranë

Bmw Seria5

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Maj 14:32 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Durrës

��BWM Seria5 6.990€��

6 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 04:08 Dorëzim i biznesit të përpunuar  ·  Lezhë

SHITET NDRROHET HOTEL

18 Maj 03:09 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Vlorë

Opel Corsa 1.2

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 14:02 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

x max 300

6 400 EUR

01 Maj 15:43 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Fier

BMW Seria5

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Pri 06:14 Makina  ·  BMW  ·  628  ·  Berat

BMW Seria5 2012

10 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 15:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Lezhë

Mercedes Benz ML 320 packed AMG super gjendje

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 01:11 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

Seria5 - 2014

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 12:44 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Sarandë

BMW Seria5

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 09:45 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Korçë

Bmw seria5

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Jan 18:02 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Durrës

Bmw seria5 530d 2006

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Jan 00:15 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Durrës

Bmw seria5 530d 2006

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Jan 13:09 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ninebot G30 Max

550 LEK

24 Dhj 15:59 Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Tiranë

Fiat Doblo Malibu 1.3 multijet

4 350 EUR

03 Dhj 12:18 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Tiranë

BMW seria5

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 07:44 Makina  ·  BMW  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Bmw seria5

11 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Nën 00:17 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

Bmw seria5

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Nën 16:31 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

Bmw seria5 530d

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Nën 11:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fier

Wv TIGUAN 2015

11 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Nën 21:58 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Durrës

Shitet:BMW-Seria5

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Nën 21:22 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Vlorë

BMW 530D

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Tet 15:11 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Vlorë

Bmw 530D

5 500 EUR

14 Tet 17:00 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Durrës

Bmw seria5 F10

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 12:52 Makina  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Tiranë

Makina me qera

25 EUR / ditë

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Sht 12:46 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Makina me qera

30 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Sht 10:41 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Tiranë

Shitet ose ndrrohet seria5 benzin gaz��

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Sht 10:54 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

Stopat e pasem per bmw e60 seria5

250 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Gush 22:05 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Tiranë

Bmw 535d packet M 400hp

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Gush 17:51 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Lezhë

BMW

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Gush 01:17 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Lushnjë

BMW SERIA5 Look M

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Seria5 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione