Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Per porta - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Per porta,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Per porta Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:34
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Golem, Tiranë.

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 14:30
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Tiranë

Volvo XC90 T6 R-Design 2017, Black SUV Sport

29 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar

Sot 21:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VW CADDY 2.0 TDI HIGHLINE FACELIFT EXECUTIVE FULL-13

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:34
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Golem, Tiranë.

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 21:29 Shtëpi  ·  Shkodër

Shitet Shtëpi Private 2 kate + afër shkolles "Cor Jezu"

250 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
Sot 21:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 tek Rezidenca 'Porta Tirana e Re'

158 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 21:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet 2+1+2 tek Porta e Re , Sauk (tek xhamia)

162 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 20:56 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet apartament 2+1 golem

126 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 20:39 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

OKAZION BENZ GLE COUPE

40 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:34 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Durrës

MERCEDES BENZ GLE OKAZION

40 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:34 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Elbasan

SHITET BENZ GLE COUPE

40 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:25 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Industri dhe Puntori  ·  Tiranë

Jepet me Qera, Kapanon ne Vaqarr!

2 500 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 20:25 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Magazine me Qira ne Kombinat.

2 200 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 20:20 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Durrës

MERCEDES BENZ S550 OKAZION

52 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:20 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Elbasan

SHITET BENZ S-CLASS

52 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:20 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

OKAZION MERCEDES BENZ S550

52 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:20 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  SL 55 AMG  ·  Durrës

MERCEDES BENZ SL550 OKAZION

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:20 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  SL 55 AMG  ·  Elbasan

SHITET BENZ SL - CLASS

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:20 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  SL 55 AMG  ·  Tiranë

OKAZION BENZ SL - CLASS

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:09 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

MERCEDES BENZ E220 AMG

24 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:09 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ E220

24 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:09 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

OKAZION MERCEDES BENZ E220

24 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:05 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA 3+1+2+2 GARAZHDE,TEK REZIDENCA PORTA E GJELBER

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
Sot 19:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1+2+2 GARAZHDE, LUXURY

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
Sot 19:29 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

FORD KUGA 2012 NAFT AUTOMATTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:39 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Durrës

SHITET ML 350 2014 ����

18 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:30 Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Tiranë

Volvo XC90 T6 R-Design 2017, Black SUV Sport

29 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:31 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

***Ford Kuga 2.0 Diesel 2012 Automat Panorama super gjendje

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:31 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

***Audi A4 2.0 TDI Automat -10 super gjendjeee***

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:31 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

** FORD C-Max 2.0 Diesel AUTOMAT -12 super gjendje akull ***

6 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:06 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Touring  ·  BMW  ·  GS  ·  Tiranë

R 1200 GS Full

11 500 EUR

Sot 09:46 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  32P  ·  Fier

TV LG 32" OKAZION!

50 EUR

Sot 09:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ E220 OKAZION

24 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

SHITET BENZ E220 ( AMG DESIGN )

24 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Lushnjë

OKAZION BENZ E220 ( AMG DESIGN )

24 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:10 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

FORD C-MAX 2.0 NAFTE AUTOMAT 2009

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ GLE350 OKAZION

40 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Per porta | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione