Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ope - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ope,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Ope Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

04 Qer 10:04 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

HONDA ADV 350 2022

7 500 EUR

14 Maj 11:59 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

ope corsa 1.3 nafte 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Pri 17:03 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet Papafingo Plepa Durres

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
10 Pri 14:05 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 3.0TDI Quattro NDERROHET

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Shk 13:13 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

♨️SHITUR♨️

6 500 EUR

17 Jan 12:42 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkodër

Ope Corsa 2016 1.3 EcoTec

6 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Dhj 10:35 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 2.0 tdi 2009 look 2012

8 399 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 21:47 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Ope astra 2013 1.4 benzin gaz

4 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 10:51 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Shitet ope corsa Automat benzin/gaz

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Shk 11:47 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Shes Ope Alstra 2015

6 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 15:43 Makina  ·  Opel  ·  Zafira Tourer  ·  Tropojë

Shes

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Dhj 13:57 Makina  ·  Opel  ·  Combo  ·  Tiranë

Ope combo

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
15 Dhj 04:53 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Kavajë

Gjc

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Gush 13:08 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Tiranë

OPEL MERIVA 2005, 1.8 BENZINE + GAZ

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Mar 16:42 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Tiranë

Kerkoj x ose xs te thyer

1 LEK Çmimi me zbritje

21 Shk 14:48 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Durrës

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Shk 22:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Durrës

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Dhj 20:36 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Ope corsa 1.7 naft 99 portobagazh OKAZION

950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 13:17 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Kavajë

U SHIT

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
05 Nën 07:36 Makina  ·  Opel  ·  Zafira Tourer  ·  Gjirokastër

0692833698

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 09:11 Makina  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Durrës

opel vectra

200 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Jan 08:32 Makina  ·  Opel  ·  Omega  ·  Krujë

Ope lOmega shitet ose nderrohet i diskutushem

2 305 EUR

05 Nën 19:48 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Ope Astra 1.6 benzin/gas

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ope | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione