Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Matt - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Matt,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Matt Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

GLE350d 4MATIC COUPE AMG PANORAMA FULL OPTION

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:36 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Shitet XMAX 250 ngjyrë matt në gjëndje shumë të mirë

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Dje 18:57 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

AUDI Q7 3.0 TDI quattro tiptronic ne CH

32 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 23:36 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

Bmw 530xd Automatike Benzine

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 10:11 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

X Max ne gjendje shume te mire, ngjyrë matt

2 700 EUR

04 Qer 07:28 Makina  ·  BMW  ·  116  ·  Tiranë

Shitet okazion

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 12:53 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Honda Forza 125cc

4 200 EUR

24 Maj 11:16 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

✅ xmax 2012

2 700 EUR Çmimi me zbritje

22 Maj 20:15 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

SHITET AUDI A7 S Line Quattro

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
31 Mar 18:47 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  27  ·  Tiranë

Shitet bicikleta

150 LEK

26 Mar 19:54 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

Dell Latitude E6540 i7 4600M 8GB 500GB SSD FullHD Laptop

200 EUR

25 Mar 14:12 Makina  ·  Audi  ·  TT  ·  Vlorë

Shitet Audi TT 1.8Turbo

2 400 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Mar 10:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 4

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Shk 20:07 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Case dhe xham në shitje për Galaxy Fold 5

2 500 LEK

23 Jan 13:18 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Shkodër

Range Rover Velar 300 HSE First Edition Full

49 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Jan 14:04 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Resin Connection

30 Tet 08:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Shkodër

Evo 320 Sport Packet OKAZION

6 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Matt | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione