Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Karburante - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Karburante,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Karburante Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Mar 17:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Vlorë

Shes makinen

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 11:14 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Fier

Shitet toke ne by pass Fier

15 EUR

21 Sht 14:38 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Vleresim Prone

15 000 LEK

Online
04 Sht 15:54 Të tjera  ·  Sarandë

OKAZIN OKAZION

1 500 EUR Çmimi me zbritje

15 Jan 20:45 Të tjera  ·  Krujë

Depozita gazi

10 Dhj 23:10 Të tjera  ·  Tiranë

Kas fiskale per karburante

1 500 EUR

25 Qer 12:02 Apartamente  ·  Vlorë

Shtepi pushimi

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
17 Qer 20:13 Dorëzim i biznesit të përpunuar  ·  Lushnjë

Kaldaje avulli

1 LEK

08 Mar 11:54 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Fier

SHITET TOKE PER NDERTIM NE BY PASS FIER

120 000 EUR

07 Mar 13:51 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Fier

SHITET TOKE PER NDERTIM NE BY PASS FIER

120 000 EUR

22 Tet 19:20 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Kavajë

Shitet toke ne gose e madhe

10 EUR

29 Sht 00:25 Të tjera  ·  Krujë

Cisterna gazi

05 Korr 00:45 Punë  ·  Të tjera  ·  Durrës

shitës në karburantë

18 Maj 16:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Shitet Golf V viti 2005

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Shk 18:12 Materiale për ndërtim  ·  Krujë

Cisterna

05 Dhj 10:59 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Sherbime Financimi $, Biznesi, Sporti GLOBAL Lexo per detaje

5 EUR

10 Nën 10:18 Të tjera  ·  Lushnjë

Pompa Per Karburante 1300€ per dy pompa

12 Tet 21:14 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Krujë

karburant

1 000 EUR

11 Dhj 08:37 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Dibër

Ford Focus dizel 2000

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 21:51 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Fier

Pompa

2 000 EUR

09 Mar 16:53 Makina dhe Vegla  ·  Vlorë

Shiten 6 Saracineska

04 Jan 13:42 Makina dhe Vegla  ·  Vlorë

depozit

1 200 EUR

27 Dhj 18:06 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

TOKE

1 800 LEK

02 Tet 20:04 Të tjera  ·  Sarandë

Cistern inoksi 3500 litershe

3 000 EUR

02 Tet 20:03 Të tjera  ·  Gjirokastër

Shitet cistern inoksi 3500 liter

3 000 EUR

13 Sht 09:34 Të tjera  ·  Elbasan

Tabele

2 000 EUR

05 Gush 09:58 Makina dhe Inventarë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Shitet aparat nafte per karburante

2 800 EUR Çmimi me zbritje

25 Qer 10:09 Të tjera  ·  Tiranë

Ullinje 30-50 vjecar dekori

23 Nën 15:11 Makina  ·  Nissan  ·  Patrol  ·  Kurbin

Nissan Patrol dizel

2 800 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Maj 09:31 Materiale për ndërtim  ·  Fier

Depozit (OKAZION)

120 000 LEK

27 Shk 21:34 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Elbasan

Toke me tapi te rregullt 3600m:

10 Shk 20:53 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Stampabetoni koli shtrim industrial me helikopter

14 Dhj 15:32 Makina dhe Inventarë  ·  Të tjera  ·  Elbasan

OKAZION Paisje per karburante ose per kantiere

3 100 EUR Çmimi me zbritje

15 Mar 11:57 Makina  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Kukës

Skoda Fabia -02

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Karburante | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione