Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf GT 6 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf GT 6,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Golf GT 6 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:08 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Honda  ·  Silver Wing ABS  ·  Tiranë

Freksion kemban Silver Wing 400

220 EUR

Dje 10:08 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Givi V56 Monokey

300 EUR

Dje 10:08 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Bllok Freksioi Kemban Variator Sh 300

350 EUR

Dje 10:08 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Amortizator Honda Sh 125

120 EUR

Dje 10:08 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kros/Enduro  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda Bmw Yamaha

70 EUR

Dje 10:08 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kawasaki  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kawasaki Honda Marmit Origjinale

180 EUR Çmimi me zbritje

Dje 10:08 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda X ADV Xham

30 EUR

Dje 10:08 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

X Max Baule

350 EUR

Dje 10:08 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tucano Urbano SH 300

100 EUR

Dje 09:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Passat

22 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
15 Pri 22:36 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung gt-e1230

1 EUR

15 Pri 14:49 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Tiranë

GAMING Workstation Xeon

155 EUR Çmimi me zbritje

15 Pri 11:52 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Kukës

GOMA VERE 275 45 21

500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Pri 11:18 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

Shitet Audi A4 Automatike 2010 Me Dogane 7.5€

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 22:14 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung & Nokia

1 EUR

13 Pri 19:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

❗️VW GOLF 6 2.0TDI 2011❗️

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 13:44 Makina  ·  Audi  ·  RS3  ·  Tiranë

SHITET AUDI RS3 2020

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Pri 16:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Golf 5 Gt 2008

4 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 09:32 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha R6

6 EUR

07 Pri 23:51 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 S LINE MATRIX FULL OPTION

19 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Pri 23:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 8 R LINE

29 999 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Pri 19:34 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Shkodër

PIAGGIO CIAO TUNING!

1 499 EUR Çmimi me zbritje

16 Mar 14:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 look gt

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 18:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

GOLF GT 2.0 NAFT AUTOMATIKE 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 21:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

GOLF 5 Gt 2008

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 13:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 6 ���� 2011 Automat

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 08:10 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha r6

7 EUR

26 Shk 01:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

❌Golf V GT 2.0 Naft 170�� 2007 ❌

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 13:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

❌ GOLF V 2.0 NAFT 170�� GT 2007 OKAZION❌

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 13:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

�� Golf V 2.0 Naft GT 2007 ��

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 19:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 Super Gjendje

4 500 EUR

22 Shk 15:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet GOLF 5 LOOK GT OKAZIONNN

5 200 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Shk 10:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Mk5 GT 170Hp

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Shk 20:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 Super Gjendje

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 23:35 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Disqe toyota R16 4+1

550 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Shk 22:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Okazion

3 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Shk 02:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 7 2.0 NAFT 2016 FULL OPSION

11 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 22:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

�� SHITET Golf 5 2.0 Naft Look GT

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 09:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 160  ·  Tiranë

Mercedez Benz C 160

8 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 18:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 1.9 TDI

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Jan 10:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 GT 2.0 Naft Viti 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Jan 04:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5

4 400 EUR

25 Jan 04:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 04:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 12:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 19:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Jan 13:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

golf 5 4x4

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 15:54 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Suzuki  ·  Burgman  ·  Tiranë

Shitet Burgman 400 ne gjendje te mire.

1 500 EUR

Online
15 Jan 10:42 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Vlorë

*SUPER OKAZION* DISQE 19 PER AUDI

399 LEK

13 Jan 21:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Okazion !!!!

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf GT 6 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Golf GT 6 golf gt 6 golf gt 6

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione