Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Furistrad - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 16

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Furistrad ,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Furistrad Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Pri 02:18 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Jepet me qera Hyundai 4×4

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
12 Nën 15:43 Makina  ·  Renault  ·  Koleos  ·  Durrës

Renault koleos furistrad 4×4 super gjendje automat

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 01:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Sarandë

Nderrohet kamion + furistrad touareg

15 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 02:23 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tiranë

makin

4 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Gush 21:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Sarandë

Kamion 4x4 Shitet ose nderrohet me veture/ furistrad

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Jan 08:39 Makina  ·  Nissan  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

X terra

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Maj 12:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 280  ·  Durrës

Ml 280 146 Km orgjinale

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Dhj 14:01 Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Furistrad Kia dizel

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Nën 14:11 Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Furistrad Kia --->AUTO-RUBIN

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Korr 12:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

Mercedes E320 -07 Shitet ndrrohet

12 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 23:20 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

4 goma 255-65/16 per SUV furistrad

06 Mar 14:50 Makina  ·  Jeep  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Jeep -01 mundesi ndrimi me furistrad tjeter naft

9 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Nën 16:24 Makina  ·  Tiranë

Furistrad Ssangyong -99

2 700 EUR

21 Nën 09:57 Makina  ·  Tiranë

Furistrad Ssangyong diesel -99

2 700 EUR

14 Nën 17:15 Makina  ·  Tiranë

Furistrad Ssangyong -99

2 700 EUR

23 Sht 19:49 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Kukës

Zetor IMT 533

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Furistrad | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione