Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fugon sprinter - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fugon sprinter,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Fugon sprinter Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  500  ·  Vlorë

Shitet fugon 20+1 vende ,

19 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 15:16 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Tiranë

Sherbim Transporti Cimi

10 EUR

Sot 12:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

FUGON SPRINTER FRIGORIFER

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Jepet me qera furgoni

70 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
12 Qer 05:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Shitet Nderohet ��Vito Super gjendje okazionn

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Qer 11:04 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Tiranë

Transport Mallrash 1

10 EUR

08 Qer 16:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Shitet fugon sprinter

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 23:51 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Kurbin

Goma dhe disqe per fugon me C per pesh

12 000 LEK

03 Qer 15:41 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Amortizatora per furgon te vjeter benc

26 Maj 23:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Fier

SHITET FUGON SPRINTER

Viti: 1998
Kilometrazha: > 500 000
26 Maj 21:38 Të tjera  ·  Tiranë

Rafte Metali

1 000 EUR

17 Maj 16:20 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Tiranë

Transport mallrash

10 EUR

17 Maj 16:20 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Tiranë

Sherbim Transporti

10 EUR

16 Maj 14:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Shitet Nderohet Super super gjendje

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 14:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

��❌️��SHITET E CLASS AMG LINE ��❌️��

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 17:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tiranë

Fugon sprinter

7 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 16:49 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Sprinter

8 000 LEK

08 Maj 12:35 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Shkodër

Mitsubishi L200 Automat mundesi ndrrimi

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
06 Maj 23:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

SHES MAKINEN PERSONALE E CLASS AMG

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 13:41 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

����OKAZION-BMW-SERIA-3-2013-2.0-NAFTE ​​����

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 13:41 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

​​����OKAZION BMW SERIA 3 2013 2.0 NAFTE����

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 14:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 250  ·  Tiranë

Mercedes gle 250 d AMG ne shitje

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Pri 19:40 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

��❌️SHITET FORD FOCUS 1.8 BENZIN GAZ❌️��

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Pri 17:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

c clas 300 full

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 18:41 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Shkodër

Ford Tranzit 2008 ����

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Mar 16:42 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Vlorë

Shitet/Ndrrohet Alfa-Romeo 159

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 13:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

shitet sprinter

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Mar 12:43 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Lushnjë

Mitsubishi Outlander

1 111 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Shk 17:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  290  ·  Fier

Shitet fugon sprinter

350 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 11:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Dibër

Fugon Sprinter

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 20:45 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Elbasan

Shitet fugon sprinter

4 000 EUR

25 Jan 07:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

Furgon

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Jan 20:18 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Elbasan

Pasqyre per fugon sprinter opel renault etj

50 EUR

12 Jan 18:11 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitur

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Jan 18:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet sprinter

6 300 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Dhj 04:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Kukës

Sprinter

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Dhj 08:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Shitet Nderohet Super super vito

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Dhj 03:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Durrës

mercedes sprinter

6 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Dhj 03:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Korçë

��❌️SHITET C CLASS 2006❌️��

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 07:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Dibër

Sprinter Autobus Fugon

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Nën 12:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  416  ·  Shkodër

Shes furgon Sprinter

9 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: > 500 000
16 Nën 19:12 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

mini bus iveco

10 000 LEK

15 Nën 18:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  416  ·  Shkodër

Shitet furgon sprinter

9 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: > 500 000
01 Tet 14:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Vlorë

��❌️SHITET MERCEDES -BENZ CLS ❌️��

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fugon sprinter | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione