Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fiesta 2009 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fiesta 2009,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Fiesta 2009 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Pri 10:41
Linku:
Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Tiranë

Shitet Fiat Grande Punto Evo automat, 1.3 nafte,Viti 2011

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Pri 07:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  500  ·  Tiranë

Okazion Fiat 500 1.2 Benzin 2010

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
18 Tet 12:29
Linku:
Të tjera  ·  Tiranë

Okazion!!! Shitet Dodge Nitro R/T 2.8 diezel 2008

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar

Sot 03:19 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 03:05 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 03:02 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:48 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Tiranë

Opel Antara 2.0 Nafte Ardhur nga Zvicra

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:18 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

����AUDI A6 3.0 Bi-TDI ����

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:01 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

⭐ SHITET ⭐ Ford Fiesta 1.6 Tdci Diesel EcoNetix Manuale

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:59 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

⭐ SHITET ⭐ Ford Fiesta 1.6 Tdci Diesel EcoNetix Manuale

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

MERCEDES-BENZ C-220 CDI “AVANTGARDE” VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:09 Të tjera  ·  Tiranë

OKAZION reklam panel led

450 LEK Çmimi me zbritje

Dje 23:09 Të tjera  ·  Tiranë

Cube epo 29 xxl elektrike

580 EUR Çmimi me zbritje

Dje 23:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Tiguan OKAZION

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Benzin/Gaz/Automat

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

Shitet/Nderrohet

8 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:42 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Pogradec

AUDI A6 3.0 TDI 2016

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:42 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Pogradec

AUDI A6 3.0 40TDI 2016

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:29 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA 1.3 BENZIN GAZ AUTOMAT 2007

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 55 AMG  ·  Durrës

Okazion Mercedes Ml 550 4matic AMG

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:11 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Durrës

VW SHARAN AUTOMAT NAFTE 1.9 VITI 2008 ME DOGANE NE SUPER GJ

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:58 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Vlorë

C-MAX 1.6 NAFT AUTOMAT 2007 SUPER GJENDJE

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VW CADDY MAXI 2009

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:28 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

A6 3.0 tdi, viti 2014 cmimi 13800 euro

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:13 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 QUATTRO

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:12 Makina  ·  Lincoln  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Lincoln MKC 2.0T 2019

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz W203 C220 CDI

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

����Mercedes Benz C-Class C200 CDI 2010����

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:12 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Land Rover Discovery 3 TDV6 HSE

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Korçë

SHITET VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 NAFTE MANUALE VITI 2004 NE LEJE

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

✅SHITET Mercedes Benz Avantgarde E Class 220 Nafte 2009

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pogradec

SHITET VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 NAFTE MANUALE VITI 2004

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:52 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 SportBack, 2.0 Nafte, CeL : 0692126959

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:50 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

BMW X3 , 2011 , AUTOMAT, 2.0 NAFTE, 0692126959

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz GL 350 BLUETEC AMG

24 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

E clas 350 4matik

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:30 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo XC60 2.4 Naftë Automat-Sapo ardhur nga Zvicrra��������

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:30 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Shitet ose Nderrohet - Volvo XC60 2.4 Naftë - Automat -����

123 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:30 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Kukës

Shitet ose Nderrohet - XC60 2.4 Naftë - Automat - Zvicrra ��

123 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:30 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Kukës

Volvo XC60 2.4 Naftë - Sapo ardhur nga Zvicrra ��������

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:22 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Fiesta 1.4 benzin+gaz

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 super gjendje

8 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:09 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

Ford Fiesta 1.4 Naft Klimatronic TITANIUM-09

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:00 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford fiesta benzin gaz me dogane te paguar 0689400000

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:13 Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Tiranë

Fiat Doblo 1.9

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 18:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Pogradec

Mercedes Benz E350 CDI

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fiesta 2009 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione