Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benz 211 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benz 211,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Benz 211 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:07
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITET MERCEDES BENZ w212 E CLASS E350 212 AMG PERFEKTE

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Sot 13:07 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

✅ Pjese Kembimi Okazion ✅ Benz , Vw , Ford , Mini , Mazda et

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

Okazion Mercedes-Benz c300

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Elbasan

Mercedes Benz E 280 Automat

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:09 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C 220 Nafte 2018 198 HP AMG Package

21 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:19 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Korçë

Disqe+goma 205/55/16 gjendje shum te mire

280 EUR Çmimi me zbritje

Sot 08:44 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Okaxion !!! Porsche Cayenne 3.0 Diesel 2014

20 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:22 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel corsa 1.3 nafte 2004

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:44 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 55 AMG  ·  Durrës

Okazion !! Ml550 4Matic ///AMG Line Fabrike

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Tiranë

MERCEDES 211 EVO Viti 2009 4 Matic/Benzine

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:07
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITET MERCEDES BENZ w212 E CLASS E350 212 AMG PERFEKTE

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:16 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

Bmw x5 3.0 xdriver bezin& gas⛽️

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:55 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Disqe R16 benz W212

16 000 LEK

13 Qer 16:18 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Fier

Navigator Mercedes Benz 211

7 000 LEK

12 Qer 11:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Elbasan

E class

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 17:16 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Lezhë

Maskarina BENZI 124 & 211

1 EUR

11 Qer 08:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Shitet W211 Eclas

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 22:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Durrës

shitet ose ndrohet tel 0693039000

3 299 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 09:41 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5 2016 Premium Plus S-line

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 22:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Durrës

Mercedes Benz S class

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 22:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Shkodër

Mercedes Benz B200 CDI Automat

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 11:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Berat

!!! SHITET !!! Mercedes-Benz E-220 3.5milion Lek

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 14:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Durrës

Mercedes Benz S350 W222 S CLASS

33 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 21:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Shkodër

E220 Nafte , Avantgarde ��

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 16:48 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BENZ AMG S KLASSE R20

17 Maj 16:45 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE AMG BENZ CLS R19

16 Maj 03:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

mercedez benz 211 viti 2004

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 12:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Shkodër

E220 2014 Avantgarde , Gjendja Absolut

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 18:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Mercedes Benz E 280 CDI automat

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 20:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Vlorë

Eclass 300Benzin

11 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 16:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes-Benz C300, 4MATIC, 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 08:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Shkodër

E220 , 2014 , Gjendja Perfekt ��

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benz 211 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione