Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

American - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe American,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj American Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:53
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA,KOMBINAT,300 EURO.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online Shitësit të Besuar

Sot 17:53
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA,KOMBINAT,300 EURO.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:43 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Rottweiler

Sot 08:42 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Rottweiler femen

Sot 08:42 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Rottweiler Femen

150 EUR Çmimi me zbritje

Sot 08:41 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Rotvajler

Sot 08:40 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Rottweiler

Sot 08:39 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Rottweiler

Dje 23:25 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen e Dibres, ID 42214659

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 190
Shitësit të Besuar
Dje 23:03 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Elbasan

Yaris viti 2010 1.33

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:02 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Elbasan

Toyota yaris 1.33 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:20 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Elbasan

����Toyota yaris 1.4 nafte����

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 19:25 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Pomeranian boo 1 2 3 4 5 6 7 8 9 x 10

19 Pri 17:26 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Rotvajler

19 Pri 17:24 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Rottweiler

19 Pri 17:22 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Rottweiler

19 Pri 11:32 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Rotvajler

18 Pri 21:17 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Rottweiler

18 Pri 21:17 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Rottweiler

18 Pri 21:16 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Rottweiler

16 Pri 18:32 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

����Audi Q5 3.0 nafte����

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 18:31 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Elbasan

Karrige tavolina

100 LEK

15 Pri 09:42 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Dog Argentino

15 Pri 09:41 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

English Bulldog

15 Pri 09:21 Kafshë shtëpiake  ·  Mace  ·  Tiranë

Mace te racave te ndryshme

1 EUR

15 Pri 09:21 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Border Collie

1 EUR

15 Pri 09:21 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Retriver

1 EUR

15 Pri 09:21 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Haski

300 EUR

15 Pri 09:21 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Toy Poodle

950 EUR

15 Pri 09:20 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Bulldog Anglez

15 Pri 09:20 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Cane Corso

500 EUR

15 Pri 09:12 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Porosit qenin tuaj te preferuar

15 Pri 09:12 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Maltezer +38349696917

15 Pri 09:12 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Jack Russell

15 Pri 09:12 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Chow Chow

1 EUR Çmimi me zbritje

14 Pri 17:12 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Kukës

Terrier

1 EUR

14 Pri 17:07 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Kukës

Mini shpic

1 EUR

13 Pri 17:10 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament 2+1 Per Qira Perballe Me Spitalin American 3

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
11 Pri 21:42 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

American Bully

11 Pri 00:20 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Vlorë

A3 2.0 2013 sline

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
10 Pri 10:26 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Pomeranian Boo

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj American | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione