Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerko në merrjep banesa me qera & apartamente me qera

Tiranë , 1205
Durrës , 99
Vlorë , 28
Elbasan , 12
Shkodër , 11
Sarandë , 10
Fier , 9
Korçë , 5
Lushnjë , 4
Shfaqni të gjitha
Duke kërkuar në merrjep banesa me qera do t’ju shfaqen rezultate për apartamente me qera në të gjithë Shqipërinë. Nëse ju duhet një apartament me qera fier, Elbasan, Vlore, Tirane, Durres atëherë jeni në vendin e duhur.

Gjeni apartamente me qera ditore durres, Tiranë, Vlorë dhe kudo që ju dëshironi. Mjafton të klikoni merrjep.al, të bëni kërkimin tuaj dhe pa humbur kohë do të keni gjetur apartamentin me qera tuajin.
Sot 01:21 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Unaza E Re, Tiranë

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 21:07 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA KATI I DYTE I NJE VILE NE LAGJEN 18.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Online
Dje 20:01 Apartamente , Durrës

JEPET MAGAZINE ME QIRA NE DURRES!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 170
Online
Dje 19:39 Apartamente , Durrës

Jepet Super Apartament 3+1+2 Me Qera,Me Pamje Nga Deti

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Online
Dje 18:58 Apartamente , Vlorë

Jepet me qera Super studio(afatgjate) ❌❌ Studio For Rent❌❌

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 18:05 Apartamente , Vlorë

Apartment 3+1+2 for rent in Vlora

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Online
Dje 17:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPEN ME QERA AMBJENTE BIZNESI TEK RR. ELBASANIT ME 200M2 S

2 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Online
Dje 17:31 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me qera Kodra e Diellit ne Tirane

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 17:21 Apartamente , Tiranë

Qera, Ambient Per Zyra, Rruga E Elbasanit

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 17:09 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA VILE 3 KATESHE NE DURRES!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Online
Dje 17:09 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QERA 3+1+2 + GARAZHD PRAN POLIKLINIKES !

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 17:02 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA PAPAFINGO NE DURRES, ISH RAJONI!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 3+1+2, Bulevardi Gjergj Fishta, Tiranë.

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Online
Dje 16:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Duplex, Qendër, Tiranë.

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 16:07 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA GODINE BIZNESI+BANIMI TEK ISH-KENETA, DURRES

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 16:07 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA MAGAZINE NE SHKOZET !

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 16:03 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI !

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 15:41 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA PAPAFINGO NE DURRES, ISH RAJONI!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 15:23 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 3+1+2/POST PARKIMI ME QERA, KOPSHTI BOTANIK

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 15:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1 me qera ne Bulevardin Zogu I, (ID 4231148)

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Online
Dje 15:02 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera,Vilë,Ish Parku i Autobuzave

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 15:02 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Vilë, TEG PRI25771

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
Dje 14:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qira, Ap3+1+2+ Post Parkimi, Rr elb PRO+30671

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Online
Dje 14:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qira, Ap 3+1+2+ Post Parkimi, Rr E Elb PRO+30669

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Online
Dje 14:13 Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT ME QERA 3+1+2 prane ambasades Amerikane

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 14:10 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2+VERAND NE YZBERISHT!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 13:54 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera Vila

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Dje 13:48 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 3+1+3 ME QERA TE RRUGA E KOSOVAREVE 800 EUR

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Online
Dje 13:38 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 3+1+2 ME QERA TE STADIUMI AIR ALBANIA 2000

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Online
Dje 13:32 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 3+1 200 M2 ME QERA TE STADIUMI AIR ALBANIA

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Online
Dje 13:25 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1+ 2 parking me qera, Kompleksi Halili

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 13:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QERA NE BLLOK 2000€

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
Online
Dje 13:14 Apartamente , Tiranë

-----vile me qera te rezidenca Lura 1 gjiri i lalzit

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
Online
Dje 13:11 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 3+1+2+ Post Parkimi, Kopshti Botanik, Tiran

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 13:00 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QERA TE KULLAT BINJAKE 2700 EURO

2 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 170
Online
Dje 12:57 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1+2 me qera, Kopshti Botanik

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Dje 12:34 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 3+1+2 ME QERA TE KULLAT BINJAKE 3000 EURO

3 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Online
Dje 12:23 Apartamente , Tiranë

Qera,Apartament 2+1+Post Parkimi,Kopshti Botanik,Tiranë

1 350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Online
Dëshironi të zhvendoseni në apartamente me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartament me qera elbasan dhe në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej apartamentin ideal në tregun më të madh online - MerrJep.al.

Po kërkoni një hyrje me qera?


Nëse ju jeni student apo familjar dhë jeni në kërkim të një apartament me qera 1+1 tirane atëherë MerrJep.al është vendi i duhur për ju. Këtu do të gjeni opsione nga më të ndryshmit si papafingo me qera dhe jo vetëm në Tiranë por edhe në qytete të tjera. Gjeni apartamente me qera lushnje, Durrës, Elbasan, Shkodër etj.

Është e vështirë të gjesh një apartamente me qera 1+1,në bazë të nevojave tuaja do t’ju duhet të bëni kërkime të hollësishme. Nesë jeni student le të themi në Universitetin e Durrësit do të ishtë ideale që të kërkonit hyrje me qera durres.

Duke qënë se në MerrJep.al ju gjeni shumë llojë pronash me qera, ju mund të jeni në kërkim të një apartament me qera bosh apo të mobiluar, ose mund të jeni në kërkim të një apartament me qera ditore.

Apartamente me qera ditore ne Durres, Golem, Pogradec etj


Nësë ju jeni duke kërkuar për një vend ku të kaloni disa ditë larg banesës tuaj në mënyrë që të relaksoheni pra një apartamente luksoze me qera ditore do të ishtë përfekt. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të udhëtoni në destinacione të ndryshme dhe prapë të gjeni apartament me qera ditore durres. Pushimet tuaja do të jenë më të lehta se kurrë.

Gjatë stinës së verës apartamente ne sarande per pushime janë të shumta dhe me çmime mjaft ekonomike. Ju mund të përfitoni nga fakti që qytetet bregetare si vlore apartamente me qera janë të shumta. E nëse ju nuk preferoni jugun e Shqipërisë gjithmonë mund të gjeni apartamente me qera golem, Durrës, Shëngjin, Velipojë etj. Nëse për pushimet tuaj preferoni vende me të qeta keni dhe opsionin e apartamente me qera ditore korce ose apartamente me qera pogradec.


Krijo njoftime per apartamente me qera në MerrJep.al


Keni apartament me qera fier? Krijoni njoftime per apartamente me qera shpejt dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit dhe bëhu pjesë e tregut më të madh online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione