Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjej Apartamente me Qera në Tiranë dhe Zonat e tjera

Tiranë , 31439
Durrës , 4465
Vlorë , 2272
Shkodër , 854
Sarandë , 348
Elbasan , 309
Fier , 195
Korçë , 188
Lezhë , 161
Shfaqni të gjitha

Kërko dhe gjej apartamente me qera në Tiranë, Astir, Don Bosko, dhe zona të tjera të preferuara në qytet. Për më shumë se një dekadë, ne kemi lidhur qiradhënësit dhe qiratë e pasurive, merrjep apartamente me qera ditore, okazion apartament 1+1 tirane dhe dhoma me qera ditore tirana në zemër të kryeqytetit dhe më gjerë.

Sot 15:25
Linku:
Apartamente , Tiranë

APARTAMENT ME QERA DITORE (PRANE QENDRES)

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Dje 13:29
Linku:
Apartamente , Vlorë

JEPET ME QERA APARTAMENT + GARAZH

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 11:46
Linku:
Apartamente , Tiranë

Apartament modern per qira ne zonen e 21 Dhjetorit

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
02 Tet 19:26
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet shpi me Qera!

410 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70

Sot 21:33 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament, 2+1+2, Vila e Zogut, Durrës

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 21:31 Apartamente , Tiranë

2+1 per qira ne Kinostudio, afer UET

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 21:18 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera 1+ 1 tek Plazhi i vjeter Vlore

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 21:13 Apartamente , Durrës

Apartament me qira 2+1+2 Tatimet Durres

380 EUR / muaj Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sot 21:08 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera 2+1 ne rruge kryesore kati 2.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Sot 20:43 Apartamente , Tiranë

Tiranë Jepet me qira 1+1 te 21Dhjetori te kryqëzimi

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 20:43 Apartamente , Tiranë

1+1 per qira te Komuna e Parisit

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 20:43 Apartamente , Durrës

Jepet me qera/ 2+1--105 m2 0698822332

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 20:28 Apartamente , Tiranë

1+1 per qira ne Bllok, pallatet Agimi

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 20:28 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA ME PAMJE NGA DETI!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Sot 20:15 Apartamente , Korçë

Korce Apart - Hotel

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sot 20:14 Apartamente , Korçë

Korce Apart - Hotel

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sot 20:14 Apartamente , Korçë

Edea's Apartament Korce

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 20:11 Apartamente , Tiranë

2+1 per qira te Fusha e Aviacionit, Bosh

45 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 19:58 Apartamente , Durrës

Apartament i Bollshëm 2+1+2 për Qira në Vollga, Durrës!

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:54 Apartamente , Tiranë

1+1 per qira te 21 Dhjetori, afer Report TV

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:53 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 ISH PARKU

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:53 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 BLLOK

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 19:51 Apartamente , Tiranë

Apartament ,Studio ose Njesi Biznesi

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 19:48 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri, Tiranë.

630 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:47 Apartamente , Tiranë

Qira, Ambient per Zyra, Qatar Center, Zogu i ZI

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 19:47 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament për zyra, Rruga e Elbasanit, Tiranë.

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 19:47 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament për zyra, Rruga e Elbasanit, Tiranë.

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 19:47 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Garden Building Residence

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:47 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Garden Building Residence

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:46 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajës

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:46 Apartamente , Tiranë

Qira, Apartament 2+1+2, Zogu i Zi

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:45 Apartamente , Tiranë

2+1 per qira te 21 Dhjetori

60 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 19:45 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2 , Kodra E Diellit

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 19:45 Apartamente , Vlorë

Apartament for Rent ( Longterm) free 1 September

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 19:45 Apartamente , Tiranë

Qera Ap 2+1+2 te Komuna Parisit

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 200
Sot 19:44 Apartamente , Tiranë

Qira, Apartament 2+1+Post Parkimi, Park Life Residence

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:44 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Rr.Jordan Misja,Tirane.

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:44 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRAN RTSH

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 19:43 Apartamente , Tiranë

JEPET PER QIRA APARTAMENT 2+1+2 KOMPLEKSI DINAMO OLIMPIKU

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 19:34 Apartamente , Tiranë

JEPET PER QIRA APARTAMENT 2+1 KOPSHTI ZOLOGJIK

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 19:32 Apartamente , Tiranë

Qira, Apartament 2+1, Liqeni i Thate, Tirane.

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 19:32 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1+Post Parkimi, Unaza e Re.

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:31 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri, Tiranë.

630 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:31 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Garden Building Residence

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:31 Apartamente , Tiranë

Qira, Ambient per Zyra, Qatar Center, Zogu i ZI

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:31 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA KATI I 4 I NJE VILE MBRAPA UET NE PORCELAN!!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 19:31 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Rruga Islam Alla,Tiranë.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:30 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1,Rruga e Dibrës, Tiranë.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:30 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza, Tiranë.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:30 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Zogu I Zi, Tiranë.

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 19:30 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2+ Post Parkimi, Tek Selvia , Tiranë.

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:30 Apartamente , Tiranë

Qera, Ambjent për Zyra, Bllok , Tiranë.

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 19:30 Apartamente , Vlorë

Jepet me qera garsoniere Afatgjate ❌❌Studio For Rent❌❌

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 19:29 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+Post Parkimi, Ish Parku Autobuzave

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120

Apartamente me qera Tirane


A je në kërkim të apartamente me qera në Tiranë? Ne kemi zgjidhjen për ju! Me një gamë të gjerë të apartamenteve për qera në Tiranë dhe qytetet e tjera të Shqipërisë, jemi vendi i duhur për të gjetur strehimin e ëndrrave tuaja. Fokusohemi në ofrimit të njoftimeve të verifikuara dhe cilësore për apartamente me qera, duke siguruar që të gjitha nevojat dhe preferencat tuaja të përmbushen.


Për ata që preferojnë të jetojnë në qendër të qytetit, ofrojmë apartament me qera në astir, apartament me qera don bosko dhe zonat tjera të dëshirueshme. Nëse kërkoni okazion apartament 1+1 tirane ose dhoma ditore me qera tirane, ju jemi në ndihmë për të gjetur zgjidhjen e duhur. Përveç kësaj, ne ofrojmë informacion të detajuar për çdo pronë, përfshirë fotografitë dhe karakteristikat kryesore, duke ju ndihmuar të bëni një zgjedhje të informuar.


Gjeni apartamente me qera ne zona te ndryshme


Ju kërkoheni apartamentin tuaj të ardhshëm me qera në tre qytete të mahnitshme të Shqipërisë: Pogradec, Shkodër dhe Elbasan. MerrJep.al është burimi juaj i besueshëm për të gjetur apartamentin që ju përshtatet.


Pogradeci, ofron një mjedis të qetë dhe natyror për të jetuar. Kërkoni apartamente me qera në pogradec dhe eksploroni bukuritë e natyrës së zonës.


Shkodra, me trashëgimi kulturore të pasur dhe natyrë të mrekullueshme, është një destinacion i shkëlqyeshëm për të gjetur një apartament me qera. Kërko apartamente me qera ne shkodër dhe bëhu pjesë e këtij qyteti të sharmantë.Në Elbasan, mund të gjeni oferta të shumta për apartamente me qera. Përdorni MerrJep.al për të shfletuar apartamentet me qera ne elbasan dhe gjeni vendbanimin e duhur për ju.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione