Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 1144
Durrës , 1144
Vlorë , 297
Shkodër , 269
Sarandë , 58
Fier , 55
Korçë , 36
Pogradec , 32
Lezhë , 24
Shfaqni të gjitha

Njoftime per Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni apartamentin ideal.29 Mar 23:59
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet me qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3

Sot 06:39 Apartamente , Vlorë

jepet me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 17:23 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK LIQENI I THATE !!

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 17:23 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1+2 TE JOY RESIDENCES!

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:57 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT NE ILIRIA, PLAZH!

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 16:53 Apartamente , Durrës

Qera 1+1• Pjese e nje vile 3 Katshe��2 Eldat,Ish Këneta��

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 16:50 Apartamente , Durrës

qera 1+1+ ballkon Ish Rajoni,Lagja 6�� • 260€ ✅

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:36 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE STADIUMIT!

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:36 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMETN 2+1 TEK MUZEUMI NE DURRES!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:36 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA !

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:36 Apartamente , Durrës

JAPIM APARTAMENT ME QIRA NE VOLLGA 1+1!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 16:36 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 NE VOLLGA!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:30 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 3+1, Rezidenca Secret Garden!

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 16:27 Apartamente , Durrës

Qera 2+1 + Ballkon • Kati 2 vile 3 katshe��Lagja 18,• 200€ ✅

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 16:23 Apartamente , Durrës

qera 2+1+2 • Totalisht Mobiluar Stadiumi Durres�� • 350€ ✅

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:20 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera Mobiluar��Shkolla Eftali Koci��

Numri i dhomave: 2,5
Dje 16:16 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ME VERANDE NE DURRES!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:13 Apartamente , Durrës

QERA 1+1 + Ballkon Mobiluar Danubi Durres Lagja 4

Numri i dhomave: 2,5
Dje 16:09 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera Vile 2 Kate • Totalisht Mobiluar Spitall

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 15:49 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+Garazh me qera

399 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 15:40 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me qera Rruga Ali Demi ne Tirane

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 15:18 Apartamente , Durrës

Jepet me qera 2+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 14:51 Apartamente , Durrës

Qera, Ambjent Biznesi, Spitali, Durres

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 14:30 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE QENDER!

700 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 14:18 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA NE DURRES!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 14:06 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK RROTA KUQE PLAZH

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 14:06 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE QENDER!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 12:33 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE QERRET!

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 11:16 Apartamente , Vlorë

JEPET ME QERA GARZONIERE ME PAMJE TOTALE NGA DETI

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 11:13 Apartamente , Vlorë

JEPET ME QERA APARTAMET 3+1 NE TOPANA

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 11:13 Apartamente , Vlorë

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 NE TOPANA

Numri i dhomave: 3
Dje 11:13 Apartamente , Vlorë

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PERBALL JUMBOS

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 11:13 Apartamente , Vlorë

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE TIKU & MATO

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1

Dëshironi të zhvendoseni në Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Apartamente me Qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Apartamente me Qera


Nëse je duke kërkuar për Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Apartamente me Qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Apartamente me Qera në MerrJep.al


Posedoni Apartamente me Qera? Krijo njoftime per Apartamente me Qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione