Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Škoda Fabia ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Blej Škoda Fabia ne Shitje me oferta te ndryshme ne gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Škoda Fabia apo modele tjera si Škoda Fabia, Octavia, Favorit, Praktik, Rapid, Roomster, Superb, Yeti dhe shume modele tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej apo shit Škoda Fabia te perdorur apo te re ne MerrJep.al.Dje 23:57 ,

SKODA FABIA 1.6 NAFT ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:04 ,

Shitet skoda fabia benzin/gas

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:42 ,

SKODA ����

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:20 Dyqani ,

Shitet Skoda Fabia viti 2007 motorr 1.4 nafte

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:17 ,

Skoda fabia

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:40 ,

Skoda Fabia

2 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 08:48 ,

Skoda 1.4 nafte����

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:45 ,

Skoda

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Maj 18:03 ,

Shitet skoda fabia 2011 euro 5 grenline super super ekonomik

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 13:37 ,

Skoda fabia 1,4 Benzin/G

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 10:23 Dyqani ,

SKODA FABIA 1.4 BENZINE+GAZ

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Maj 08:59 ,

Skoda 1.4 naft

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 08:40 ,

Skoda fabio 1.4 naft

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 08:40 ,

Skoda fabio 1.4 Naft manual

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 00:01 ,

Skoda Fabia 1.4 tdi

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 21:19 ,

Skoda Fabia 1.9 TDI 200,000 Leke

200 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 09:51 ,

Skoda 1.9nafte,AUTOMAT

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Maj 09:33 ,

Skoda 1.4 nafte

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 22:46 ,

Skoda fabia, 1.2 benxin, viti 2007 ( zvicre).

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 16:08 ,

Skoda Fabia 1.4 Benzin-Gaz

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Maj 13:14 ,

Skoda Fabia 1.4 Benzin/Gaz viti 2006

3 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 11:39 ,

Shitet Skoda Fabia (ne super gjendje)

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 12:00 ,

Skoda 1.4 nafte

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 21:24 ,

Skoda Fabia 1.4 Benzine 2005

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 18:26 ,

SKODA FABIA SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA/LETRA PER 1 VIT

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 07:53 ,

MAKINA ME QERA

1 LEK / muaj

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Maj 21:45 ,

Shitet skoda fabia 2008 1.9 nafte 3000 euro

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 19:07 ,

Skoda Fabia

2 300 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 12:58 ,

Skoda Fabia ( Okazion )

9 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Maj 09:15 ,

Shitet Skoda Fabia 1.2 Automat

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Maj 08:49 Dyqani ,

skoda Fabia 1.2 benzin kualidim shkurt 2024

2 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Pri 19:53 ,

Shitet Skoda Fabia

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 19:46 ,

shitet 1.4 benzin gaze..

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 11:49 ,

Skoda fabia 2008-2009

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Pri 15:53 ,

Skoda fabia

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Pri 15:46 ,

Skoda fabia 2008

3 000 EUR

15 Pri 14:28 ,

okazionn shitet

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Pri 13:22 ,

Skoda

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Pri 05:35 ,

Shes Skoda Fabia 1.4 Benzin me Klime

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Pri 21:01 ,

Skoda

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Pri 07:39 ,

Skoda Fabia

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Pri 22:04 ,

Shitet okazionn��

6 499 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
05 Pri 20:22 ,

Shitet Skoda Fabia 2010

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 16:27 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 22:28 ,

Shitet ose ndrohet makina

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Mar 19:52 ,

Skoda Fabia 1.6 diesel

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 10:18 ,

Shitet ��

7 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Mar 10:06 ,

Skoda Fabia 2008

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

Kerkoni per Škoda Fabia ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Škoda Fabia ne shitje me ofertat me te mira. Blej dhe shit makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine.


Gjej Škoda Fabia ne Shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me te mira per Škoda Fabia ne shitje ne Shqiperi. Shiko njoftimet per Škoda Fabia apo modele tjera si, Škoda Fabia, Octavia, Favorit, Praktik, Rapid, Roomster, Superb, Yeti dhe shume modele tjera ne shitje. Kerko njoftime dhe gjej Škoda Fabia me çmimet me te arsyeshme. Shiko njoftimet dhe blej makina te perdorura apo te reja me ofertat me te mira.


Krijo njoftime per Škoda Fabia ne shitje


Keni Škoda Fabia te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej te interesuarit ne mesine e mijera vizitoreve ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime shpejt dhe leht.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione