Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Škoda ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

105 , 4
Citigo , 22
Fabia , 923
Favorit , 1
Felicia , 41
Forman , 3
Octavia , 813
Pick-up , 11
Praktik , 13
Rapid , 39
Roomster , 196
Superb , 162
Yeti , 148

Blej Škoda ne Shitje me oferta te ndryshme ne gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Škoda te modeleve te ndryshme si Škoda Fabia, Octavia, Favorit, Praktik, Rapid, Roomster, Superb, Yeti dhe shume modele tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej apo shit Škoda te perdorur apo te re ne MerrJep.al.Sot 21:40 Makina , Tiranë

Skoda Octavia 2016 manual nafte

8 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:37 Makina , Durrës

SHITET SKODA YETI FUNDI 2010

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:34 Makina , Tiranë

Skoda fabia 1.4 2009

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:28 Makina , Tiranë

SKODA OKTAVIA--AUTOMAT DSG

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:25 Makina , Durrës

SKODA YETI 1.2 BENZINE 2010 AUTOMAT PANORAM

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:42 Makina , Kavajë

Skoda fabia 1,4 nafte 2008

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:40 Makina , Kukës

Skoda Octavia 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:40 Makina , Tiranë

Skoda Octavia 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:15 Dyqani Makina , Durrës

Skoda Octavia 1.6 Tdi,automat-2014

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:09 Makina , Tiranë

Skoda octavia 2013 1.8 benzin automat 4x4 nga zvicra 7900€

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:37 Makina , Tiranë

Skoda rapid

6 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:21 Makina , Tiranë

Skoda Octavia 1.6 8V Benzin + Gaz

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:41 Dyqani Makina , Durrës

SKODA FABIA 1.4 NAFTE MANUALE VITI 2009 ME DOGANE NE SUPER

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:55 Makina , Vlorë

SKODA FABIA - OKAZION

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:29 Makina , Tiranë

Shitet

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:19 Makina , Lushnjë

SKODA NAFTE MANUAL OSE NDERRIM

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:18 Makina , Lushnjë

skoda 1.4 naft sapo targuar

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:16 Makina , Tiranë

Shitet skoda

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:42 Makina , Tiranë

Skoda Fabia 1.2 Benzin

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:35 Makina , Tiranë

Skoda fabia 1.2 benzin

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

Skoda Fabia ‼️SPORT‼️2009

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:07 Dyqani Makina , Fier

Skoda Octavia 1.9 TDI

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:02 Makina , Shkodër

Shitet dhe nrrohet Skoda Octavia 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:02 Makina , Korçë

Skoda fabja 1.4 gaz bezin

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:15 Makina , Tiranë

Skoda oktavia okazion automat

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:30 Makina , Tiranë

Shitet Skoda Oktavia

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Sht 23:38 Dyqani Makina , Durrës

SKODA FABIA 1.2 BENZIN GAS VITI 2008 ME DOGANE SUPERR EKONOM

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Sht 22:10 Makina , Tiranë

Okazion Skoda Superb 2.0 Benzin-Gaz Automatik Liber Servisi

22 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Sht 18:55 Dyqani Makina , Tiranë

SKODA ROOMSTER, VITI 2006, MANUALE, MOTORR 1.4 NAFTE

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 18:53 Dyqani Makina , Tiranë

SKODA FABIA, VITI 2008, MANUALE, MOTORR 1.2 BENZINE+GAZ

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Sht 15:24 Makina , Tiranë

Skoda superbì 2.0 manual

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 15:09 Makina , Vlorë

Skoda super full

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 14:39 Makina , Vlorë

✅SKODA OKTAVIA OKAZION✅

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Sht 12:34 Makina , Tiranë

Shes

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 19:06 Makina , Tiranë

Makine

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Sht 12:44 Makina , Tiranë

Skoda Octavia Automatik 2016

11 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Sht 12:37 Makina , Durrës

SKODA 1.2 BENZIN 1800 LEK

1 800 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Sht 12:04 Makina , Fier

��������skoda SuperB 2.0 TDI��������

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Sht 11:37 Makina , Kukës

Skoda vrs 184ps Automatik

7 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Sht 07:38 Makina , Tiranë

Shitet Skoda Kamiq

12 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
21 Sht 15:34 Makina , Shkodër

Shitet Skoda SuperB

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Sht 23:55 Makina , Tiranë

Automat Benzin Gaz

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 19:06 Makina , Fier

Skoda Octavia

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 11:10 Makina , Tiranë

Shkoda Yeti 2.0 Naftë, Automatik, 2010

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 19:04 Makina , Tiranë

Okazion SKODA Kodiaq 2020

35 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
17 Sht 18:45 Makina , Tiranë

Skoda fabia benzin gaz

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Sht 10:17 Makina , Elbasan

Scoda praktik 1,2 tsi benzine /gaz

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Sht 15:55 Makina , Tiranë

Shitet Skoda Fabia viti 2015 1.2TSI

6 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Sht 13:37 Dyqani Makina , Tiranë

Skoda Octavia 1.6tdi diesel viti 2010

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Sht 08:57 Makina , Tiranë

Skoda Octavia per shitje

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Kerkoni per Škoda ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Jeep ne shitje me ofertat me te mira. Blej dhe shit makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine.


Blej Škoda ne Shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me te mira per Škoda ne shitje ne Shqiperi. Shiko njoftimet per Škoda nga modelet e ndryshme si, Škoda Fabia, Octavia, Favorit, Praktik, Rapid, Roomster, Superb, Yeti dhe shume modele tjera ne shitje. Kerko njoftime dhe gjej Škoda me çmimet me te arsyeshme. Shiko njoftimet dhe blej makina te perdorura apo te reja me ofertat me te mira.


Krijo njoftime per Škoda ne shitje


Keni Škoda te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej te interesuarit ne mesine e mijera vizitoreve ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime shpejt dhe leht.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione