C 220 | Shkodër | Automjete | Makina

Toyota , 4
Audi , 3
BMW , 1
Seat , 1
Hyundai , 1
Smart , 1
Ford , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C 220,kategori Makina,ose vendndodhje Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj C 220 Të gjitha | Makina | Shkodër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:57 ,

Benz classe c 220 sport edition

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:26 ,

Mercedes Benz C 220 viti 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:14 ,

Mercedes Benz C 220 naft viti 2004 Automatik

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:46 ,

Mercedes c klas automat 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:40 ,

C 220 Avangard

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:16 ,

C 220 evo full opsion ����

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:15 ,

C 220 eleganc ����

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:15 ,

C 220 avangard ��������

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:37 ,

C class 220 CDI

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:01 ,

C-Clas 220 CDI EVO MANUAL VITI 2005 2006 EURO4 SUPERGJENDJE

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:06 ,

Shitet C 220

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:06 ,

C klas

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 16:05 ,

C220 cdi motorr evo

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 14:51 Dyqani ,

C 220 CDI

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 17:03 ,

C klasse 220

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Pri 09:50 ,

Mercedes-Benz C220

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 22:19 ,

Mercedes Benz - C Class - W204 - ����

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 05:51 ,

C classe 200 CDI 2008

6 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 05:51 ,

C classe 200 CDI 2008

6 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 12:24 ,

Makin

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 11:39 ,

Mercedes benz

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 19:49 ,

Shitet

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 14:56 ,

6+1 Seat Alhambra

1 710 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 19:00 ,

Mercedes c 220

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 21:21 ,

C clas 220 automat

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 19:31 ,

Mercedes C 220 CDI avantgard viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 13:09 ,

Mercedes Benz C 220 dizel 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 22:56 ,

Mercedes c class 220

1 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Mar 01:28 ,

Mercedes-benz C class 220

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 15:23 ,

C 220 cdi

2 700 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Mar 18:24 ,

C klas

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 14:23 ,

C 204 AMG PACKET

123 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 10:41 ,

Shitet Mercedes Benz C 220 CDI sport !!

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 13:46 ,

Mercedes Benz - C Class - W204 - ����

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 08:57 ,

Shitet

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 16:47 ,

Mercedes benz C class 220 Automat

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 20:08 ,

SHITET Vetura

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 22:10 ,

SHITET

2 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 22:59 ,

C Class

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 09:50 ,

Shitet

10 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 16:23 ,

C-clas 220 Diesel

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 16:11 ,

C-clas 220 disel

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 18:17 ,

Mercedes Benz C Class 220 CDI

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Jan 07:28 ,

Shitet c class automat

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 19:45 ,

Benz C Class 220 - 2002 Nafte

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 10:43 ,

Mercedes Benz C class 220

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Jan 14:27 ,

Mercedes Benz C220 CDI

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 10:50 ,

Shitet c class automat ne gjendje te mire

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj C 220 | Të gjitha | Makina | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione