Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Discovery | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Land Rover , 674
BMW , 4
Chrysler , 2
Toyota , 2
Honda , 1
Mazda , 1
Opel , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Discovery,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Discovery Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:16 ,

BMW X5 3.5 Xdrive 3.0L Diesel 2015 M Twin Power Turbo

33 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:16 ,

ML 350 BLUETEC 2014 360 grade kamera AMG Panorama W166

23 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:02 ,

LAND ROVER DISCOVERY SPORT 2.2 SD4 HSE R-DYNAMIC FULL -15

23 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:46 ,

LAND ROVER DISCOVERY 4 -11 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:46 ,

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:37 ,

LAND ROVER DISCOVERY 4 -11 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:37 Dyqani ,

����Land rover Discovery 4 ����

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:37 Dyqani ,

Land rover Discovery 4 okazion

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:19 ,

Land rover discovery

16 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:38 ,

Land Rover Discovery

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:13 ,

Discovery 4 3.0 SDV6 HSE Full Luxury 2011

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:55 ,

Land Rover Discovery HSE

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:22 ,

Shitet Porche Cayene 4.8 GTS Benxin/Gaz Prins,Nderrohet

14 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:10 Dyqani ,

LAND ROVER 2.7 NAFTE VITI 2006 AUTOMATIK u shit flm

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:41 Dyqani ,

Land Rover Discovery 3 2.7 TDV6

10 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:12 ,

Land Rover Discovery 5 2017 3.0 Naft

48 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 17:19 Dyqani ,

OKAZION LAND ROVER DISCOVERY TD5

13 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:19 ,

SHITET DISCOVERY SPORT FULL

21 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 15:28 ,

Discovery 2 Td5, Mundesi nderrimi

9 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:00 ,

SHITET!!!

9 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:18 Dyqani ,

LAND ROVER DISCOVERY SPORT �� AUTO PENTA ��

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:18 ,

LAND ROVER DISCOVERY ne shitje ose nderrim

13 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 19:52 ,

SUPER OKAZION DISCOVERY

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Korr 16:41 ,

Land Rover Discovery 3

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 13:25 ,

Land Rover Discovery 3 Automat (look 2012)

12 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 08:27 ,

Land Rover Discovery 2 TD5

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Qer 11:14 ,

E 550 ❗️Super Full ❗️

14 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 11:02 ,

Discovery

25 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Qer 10:58 ,

Discovery

22 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 10:40 ,

ML 6.3 AMG

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Qer 20:16 ,

SHITET!!

9 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Qer 20:13 ,

SHITET!!

9 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Qer 09:03 Dyqani ,

Discovery Sport

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
27 Qer 19:48 ,

SE260 SEL W126 Automat Benzine1990 Gjendia ORIGJINALE

11 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Qer 16:19 ,

Land Rover Discovery 4

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Qer 12:06 ,

SHITETT!!!!

9 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 21:33 ,

Land Rover Discovery 1 Tdi Off Road

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Qer 21:30 ,

Land Rover Discovery 1 Tdi Off Road

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Qer 12:38 ,

Mercedes Benz E 550

14 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 15:21 ,

Land Rover Discovery//full

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 11:01 ,

Land Rover discovery

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 09:41 Dyqani ,

LAND ROVER DISCOVERY SPORT,VITI 2015,MANUALE, 4X4, 2.0 NAFTE

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Qer 17:55 ,

❗️okazion ❗️nderrohet

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Qer 13:36 ,

OKAZION Discovery 3

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 19:16 ,

SHITET!!!!!

11 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 15:12 ,

Shitet Land rover discovery 200 Naft kamje manual 4x4

3 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 21:22 ,

Discovery

22 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 13:04 ,

Land lover discovery

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Qer 09:31 ,

Shitet Land Rover Discovery

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Qer 09:18 Dyqani ,

-Shitur-

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Discovery | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Discovery në kategorinë Makina | BMW | Seri 7
  • discovery në kategorinë Makina | VW Volkswagen | T4
  • Discovery në kategorinë Makina | Nissan | Pathfinder
  • Discovery në kategorinë Makina | Fiat
  • Discovery në kategorinë All Category
  • Discovery në kategorinë Makina
  • Discovery në kategorinë Automjete
  • discovery në kategorinë Makina | Chrysler
  • Discovery në kategorinë Makina | Land Rover | Range Rover Evoque
  • discovery në kategorinë Pjesë këmbimi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione