A | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 6454
Audi , 1396
Ford , 188
BMW , 177
Toyota , 119
Opel , 96
Fiat , 66
Renault , 62
Peugeot , 58
Nissan , 41
Citroën , 39
Seat , 29
Land Rover , 29
Smart , 29
Hyundai , 26
Lancia , 20
Mitsubishi , 18
Škoda , 16
Porsche , 16
Chevrolet , 15
Jaguar , 14
Volvo , 14
Alfa Romeo , 13
Jeep , 13
Chrysler , 11
Honda , 9
MINI , 8
Mazda , 6
Acura , 6
Suzuki , 4
Kia , 4
Alpina , 4
Dodge , 4
Bentley , 4
Dacia , 3
Lincoln , 3
Saab , 3
Artega , 3
Aixam , 3
Daihatsu , 3
Cadillac , 2
Ssangyong , 2
Rover , 2
Daewoo , 2
Lexus , 2
Ferrari , 2
Isuzu , 1
Lotus , 1
Hummer , 1
Bugatti , 1
Subaru , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe A,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj A Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:28
Linku:
Dyqani ,

VW PASSAT 2008 1.9 NAFTE , 5290 EURO

5 290 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 21:13
Linku:
,

Shitet Mercedes Benz A Class 170

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:29
Linku:
Dyqani ,

TOYOTA COROLLA 1.4 NAFTE,AUTOMATIKE, 117.000 KM !!!!

4 790 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:05
Linku:
,

Okazion Audi A5 S-Line 2.0 Quattro FULL

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 17:25 ,

Mercedes-Benz A Class 180 CDI 2008 Automat

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:25 ,

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 220 AUTOMAT

3 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:24 ,

A CLAS 170 CDI KAMJO AUTOMATIKE VITI 2001 TEL 0693029029

2 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:20 ,

Mercedes-Benz A clas 180 0682250078

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:20 ,

Shitet ndrrohet A 180 cdi

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:18 ,

Mercedes Benz A Class

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:17 ,

Mercedes Benz A Clas

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:15 Dyqani ,

Mercedes-Benz A 180 CDI Automatik

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:10 ,

Shitet Mercedes A Class A 160 Nafte Automat

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:10 ,

SHITET TOYOTA AURIS OKZION VITI 2007 1.4 NAFTE ME LIBER

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:09 ,

Shitet A class 2010 automatike, 1.6 nafte

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:07 ,

->Mercedes-benz E 270 cdi Automat-navi-xhama te zinj✔️

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:07 ,

A Klas Benzin/Gaz Automat

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:06 ,

Audi a 6 Euro5 M.Nderrimi

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:04 ,

A Class 170 Naft - Kamjo manuale - Letrat Janar 2022

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:04 ,

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE✅SAPOARDHUR NGA BELGJIKA✅PERFEKT

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:04 ,

FORD FIESTA- VITI 2010/1.6 DIESEL-ECONETIC☘✅E SAPOARDHUR!

3 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:04 ,

MERCEDES C220 CDI///AMG-LINE 2008 AUTOMATIK✅GJENDJE PERFEKTE

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:59 ,

AUDI RS6 337KM/H +NDERRIM

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:56 Dyqani ,

AUDI TT LOOK RS 2.0 AUTO PENTA

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:55 Dyqani ,

FIAT PUNTO EVO 2010 1.3 MULTIJET AUTO PENTA

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:55 Dyqani ,

MERCEDES BENZ A160 AUTO PENTA

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:55 Dyqani ,

VW POLO 2010 BENZINE GAS AUTO PENTA

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:54 ,

A class Automat!

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:54 ,

Audi A 3 kamje atomat viti 2009

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:53 ,

Shitet A Clas Automat lekure sensore Avangard xenon

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:52 Dyqani ,

A 180 diezel. 157000km. Automat.13990 euro

13 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:50 ,

Shitet makine

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:46 ,

A Klas 05

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:44 ,

Ford mondeo Lungo (Automat) full option okazionnn

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:40 ,

MERCEDES E320 CDI 4-MATIC AVANTGARDE -08

7 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:38 ,

Bmw x3 2.0 benzin/gaz

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:37 ,

Toyota Yaris -1.0 Benzin+Gaz - Manual -2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:36 ,

Passat automat 2008 Okazion per 3 dit !!

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:36 ,

Audi a3 s line fabrike automat okazion!! 2008

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:36 ,

Porsche 944 Targa ���� 1982 • 39 vjeç!

29 900 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:36 Dyqani ,

Mercedes Benz A Class 160 CDI Naftë 2005 Manual

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:35 Dyqani ,

Smart Fortwo 2009 Panoramik 1.0 Benzinë Automat

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:35 ,

Audi A 3 2.0 TDI New Model Pipa

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:35 ,

Mercedes Benz A 180 Naft

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:33 ,

Mercedes benz C220

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:33 ,

A class okazion...

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:33 ,

Mercedes benz GLK220 bluetec 4Matic

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:33 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj A | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione