Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

t3 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 55
BMW , 16
Jeep , 2
Smart , 2
Toyota , 2
Acura , 1
Chrysler , 1
Citroën , 1
Fiat , 1
Ford , 1
Jaguar , 1
Nissan , 1
Opel , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe t3,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj t3 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

Volswagen Sharan

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S Class Lorinser Lungo

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 ����

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
19 Pri 15:54 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

JEEP Wrangler SAHARA Rubicon shitet nderrohet klering

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Pri 18:14 Makina  ·  Audi  ·  S7  ·  Tiranë

Audi SQ7 viti 2020 4.2 nafte

Viti: 2021
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Pri 18:13 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Shitet x5 50M viti 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Pri 12:10 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Tiranë

Bmw 525 Automatike

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 10:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  T3 Multivan  ·  Pogradec

Volkswagen T3

5 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 00:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  T3 Kombi  ·  Korçë

Volkswagen Transporter 3

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1984
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Mar 11:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Vlorë

❌OKAZIONN 3600€ i pa disk A Class 2.0 Nafte Automat

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 22:09 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Servis dhe pjese kembimi per smart

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 14:08 Makina  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Vlorë

FREELANDER 2 STD4 2010 AUTOMAT 7200€

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 23:35 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Disqe toyota R16 4+1

550 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Shk 16:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  T3 të tjera  ·  Lezhë

T3 pickup

5 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Jan 16:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet Sprinte 5+1 vende Me Dogane Viti 2014

13 500 EUR

27 Dhj 19:30 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

SHITET TOYOTA YARIS 1.4NAFT AUTOMAT

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Dhj 19:50 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Vlorë

Okazion

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Dhj 15:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Vlorë

13.300€ E250 NAFTE VETEM SHITET OKAZION

13 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Nën 19:33 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range rover evoque Mundsi Nderrimi

19 000 EUR

23 Nën 10:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tropojë

‼️Shitet Golf 5 OKAZIONN 2.0 TDI 3550€‼️

3 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Nën 10:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 30 AMG  ·  Vlorë

‼️Mercedes C300 4-Matic AMG me paketa 4.3 AMG Line

27 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 08:29 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover 2.2 Nafte Shitet Ose Nderroet-

1 EUR

11 Nën 11:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Vlorë

‼️SHITET/NDERROHET‼️ ♣️E Class 280 Nafte ♣️0696807892

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 10:40 Makina  ·  Chrysler  ·  300C  ·  Vlorë

‼️SHITET/NDERROHET‼️ ♣️CHRYSLER 300 C Nafte ♣️0696807892

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 14:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Vlorë

��-Mercedes-Benz ML320 Shitet/Nderrohet 8000€

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 17:27 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

Bmw

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Tet 21:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

Mercedes ML350 cdi Bluetec 2014 21.000€ mundesi nderrimi

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Tet 00:35 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

Okazion BMW X5 Viti 2019 FULL M.Ndrimi

58 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Tet 18:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Durrës

Shitet

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Sht 15:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Phaeton  ·  Vlorë

❌Okazionnn per 24h 4950€ Phaeton 3.0 TDI 2008

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 10:10 Makina  ·  BMW  ·  325  ·  Elbasan

BMW E90 325i ne gjendje perfekte (Benzin-Gaz)

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Gush 00:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

Passat 2.0 TDI Super

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Gush 13:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

�� , ������������ : Mercedes Benz C Class look 2005

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Gush 13:13 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Vlorë

��AUDI A6 QUATTRO4X4 VITI 2006 3.0 tdi

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 18:40 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Elbasan

Blej makina poshte tregut max 60% KESH

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Gush 22:49 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Elbasan

Blej makina poshte tregut MAX 50%KESH

501 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Korr 22:05 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Vlorë

Audi A6 3.0 TDI Automat look S6 ne super gjendje

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 18:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 250  ·  Tiranë

SHITET GLC 250 D 4 MATIC OKAZION!!!!!!!!!!!

28 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 19:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Vlorë

Okazionnn vetem per 2 dite Mercedes benz E class

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 11:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

�� Golf 5 1.9 TDI 3700 €

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 16:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  T3 Caravelle  ·  Tiranë

Coctail van vw t3

20 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Qer 13:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Durrës

MERCEDES BENZ E200 2.2 2012

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 22:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  T2  ·  Skrapar

Shitet kombi T2 T3

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 22:55 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Vlorë

Okazion Audi A5 8700€

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 00:30 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Blej makina apartament TR poshte tregut max 60% KESH

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Mar 00:30 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Elbasan

Blej MAKINA Apartament TR poshte tregut max 60% KESH

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Mar 18:47 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Elbasan

Blej makina apartament tr poshte tregut max 60% KESH

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Mar 02:10 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Elbasan

Blej makina apartament tr poshte tregut max 60% KESH

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Mar 04:48 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Elbasan

Blej makina apartament tr poshte tregut max 60% KESH

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Shk 12:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  T3 Multivan  ·  Vlorë

Shitet mundesi nderrimi

200 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj t3 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione