Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel Zafira ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Blej Opel Zafira ne shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet per Opel Zafira te ri apo të përdorur në shitje. Gjej Opel nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme.


Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne Merrjep.al. Krijo njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve online.21 Mar 10:07
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Opel Zafira

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 00:51 Makina , Korçë

Opel Zafira 1.9 Nafte Viti 2003 Manuale

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:21 Makina , Pogradec

OPEL ZAFIRA 1.9 NAFT VITI 2007

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:01 Dyqani Makina , Fier

Opel Zafira Automat ����

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:34 Makina , Tiranë

Shitet opel zafira 6+1 nafte e 2001 dokumente te rregullta

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:55 Makina , Durrës

Shitet Opel Zafira viti 2006 Automat Full Extra Gjermania

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:35 Makina , Durrës

Shitet Opel Zafira

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:13 Dyqani Makina , Durrës

Opel Zafira 1.9 nafte 6+1 vende (letra 1 vit)

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:42 Makina , Korçë

Opel Zafira 1.9 Nafte 7 vende

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:23 Makina , Tiranë

OKAZION

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:19 Makina , Vlorë

Shitet vetura 6+1 0685412965

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:39 Makina , Pogradec

Zafira benzinë+gaz 2005

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:46 Makina , Tiranë

Okazion per 3 dite - Opel Zafira 6+1 (nafte 2001).

1 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:49 Makina , Elbasan

Okazion, shitet Opel Zafira

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:34 Dyqani Makina , Durrës

OPEL ZAFIRA AUTOMATIK NAFTE 1.9 VITI 2005 ME 7 VENDE GJENDJA

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:34 Makina , Lushnjë

Shitet nderrohet opel zafira

1 800 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:36 Makina , Tiranë

Opel zafira B

21 Mar 23:15 Makina , Tiranë

Opel Zafira

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Mar 20:02 Makina , Durrës

❌ OKAZIONNN ❌ �� OPEL ZAFIRA �� 1.8 BENZIN GAZ MANUAL

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 16:12 Makina , Korçë

Opel Zafira 1.9 cdti ti te kuqe.okazion

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 11:22 Makina , Tiranë

Injektor opel zafira

100 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 10:07 Dyqani Makina , Tiranë

Opel Zafira

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 09:38 Makina , Tiranë

Opel zafira

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 08:52 Makina , Elbasan

Okazion, shitet Opel Zafira

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 14:32 Makina , Elbasan

Shitet opel zafira okazion

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 12:34 Makina , Elbasan

Shitet opel zafira

1 800 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Mar 23:32 Makina , Tiranë

OPEL ZAFIRA 1.9 NAFTE AUTOMAT 7 VENDE

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 15:16 Makina , Tiranë

Opel zafira 2006 3800 euro

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 09:37 Makina , Elbasan

Okazion shitet Opel Zafira

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Mar 08:57 Makina , Durrës

Opel zafira

1 390 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 16:21 Makina , Elbasan

Okazion shitet Opel Zafira

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 11:34 Dyqani Makina , Vlorë

OPEL ZAFIRA �� AUTO PENTA ��

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 10:50 Makina , Elbasan

Okazion shitet opel zafira

2 000 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 23:01 Makina , Elbasan

Okazion, shitet opel zafira

2 000 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 23:01 Makina , Elbasan

Okazion, shitet opel zafira

2 000 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 09:42 Makina , Pogradec

OPEL ZAFIRA 2.0 DTI NAFTE 2017 SAPO ARDHUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 22:48 Makina , Fier

Opel Zafira 1,7 CDTI

6 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Mar 20:31 Makina , Pogradec

Opel Zafira 1.7 diezel

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 16:29 Makina , Tiranë

Shitet Opel zafira

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 11:06 Makina , Fier

Opel Zafira

370 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 10:09 Makina , Tiranë

OPEL ZAFIRA B 1.8 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 09:34 Makina , Lezhë

shitet - opel zafira - 2007 - nafte - 3300 €_ 0692534771

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Mar 09:19 Makina , Lezhë

SHITET - Opel Zafira - 3300 €

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Mar 21:39 Makina , Tiranë

Opel Zafira 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Mar 14:59 Makina , Lushnjë

Opel zafira 1.7naft 2014

6 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Mar 14:12 Makina , Lezhë

Opel Zafira

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Mar 10:16 Makina , Durrës

OPEL ZAFIRA

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Mar 02:23 Makina , Tiranë

shitet opel zafira

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Mar 00:56 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet 3500€

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 00:44 Makina , Korçë

Opel Zafira 0683925346

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Gjej Opel Zafira në Shitje ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Opel Zafira të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra njoftime për Opel Zafira nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Opel Zafira ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.


Shit Opel Zafira ne MerrJep.al


Keni Opel Zafira që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Opel ne Shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione