volswagen | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 8
BMW , 4
Opel , 4
Volvo , 3
Ford , 2
Seat , 2
Fiat , 1
Porsche , 1
Renault , 1
Suzuki , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe volswagen,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj volswagen Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:41
Linku:
,

Benz E Clas 2014

15 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:03
Linku:
,

Volswagen Golf 6-2011 motorr 1.6 TDI

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 19:38 ,

Seat Arosa benzine-gaz 2002 ne super gjendje!!

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:26 Dyqani ,

Volkswagen polo 1.2 benzin

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:03 ,

Volswagen Golf 6-2011 motorr 1.6 TDI

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:54 ,

Furgon Volswagen viti 2007, 3500euro! 2.5 diesel automat

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:19 Dyqani ,

Shitet Opel Meriva Automat 1.6 Benzine

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:18 Dyqani ,

Shitet Toyota Landcruiser Automat Benzine

24 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:20 Dyqani ,

NE SHITJE VW VOLSWAGEN POLO 2011 MANUAL/NAFTE

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 16:56 ,

Volswagen Passat 2015 Diesel 92km origjinale

11 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 15:11 ,

Audi A3 1.8t (180) benzin-gaz nderrohet

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:50 ,

VOLSWAGEN

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:41 ,

Mercedes Benz E Class 200

15 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:41 ,

Benz E Clas 2014

15 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:14 ,

���� Volswagen Golf Plus ����

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:13 ,

OKAZZION

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:23 Dyqani ,

Shitet Bmw X5 M 3.5 Benzine 2015

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 12:00 Dyqani ,

Volkswagen Golf 1.9 TDI 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:52 Dyqani ,

Shitet Porsche Cayenne 4.5 benzine / gaz 2005

6 930 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:52 Dyqani ,

Shitet Mitsubish Attrage Automat 1.2 benzine 2015

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 11:50 Dyqani ,

Shitet Vw Touran Automat 2.0 diesel 7 vende

4 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:28 ,

VW GTI 2.0 BENXIN AUTOMAT 240HP

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:22 ,

Volswagen Caddy Life

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:21 ,

Volswagen Passat

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:14 Dyqani ,

Volswagen 5 Plus 1.9 automat viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:14 Dyqani ,

Volswagen Golf + 1.9 automat

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:53 ,

VW Caddy LIFE 2009

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:57 ,

SHITET & NDERROHET

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:13 ,

diagnostifikues obd2

1 200 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 17:20 ,

VOLSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:46 ,

Mercedes Benz C220 Avantgarde 2007

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:39 ,

Mercedes Benz C220/Avantgarde

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:16 ,

Benz E Clas 2014

15 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 19:24 ,

Ford mondeo full option

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 17:53 ,

OKAZION !

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
17 Pri 08:16 ,

Volswagen Touaran

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Pri 01:46 ,

Shitet passat viti 2012 !!

8 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 15:24 ,

Volswagen turan 2.0 naft viti 2006

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 12:04 ,

Golf 5

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 12:03 ,

Golf 5

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Pri 22:36 ,

Shitet Touran 2007, Diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 21:45 ,

Volswagen golf 4

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Pri 19:02 ,

Shitet & Nderrohet

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 14:16 ,

VW Touran Highline 2008 Full . Super Makine

6 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Pri 17:49 ,

OKAZION Volswagen Touran Nafte 2005 Automat 3800€

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 21:13 ,

Golf 6+

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 13:52 ,

Transporter

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 15:34 ,

Pasat

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 13:13 ,

VW Tiguan 2.0 nafte 2009

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Pri 23:02 ,

Audi Q5 Super okazion1

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Pri 08:55 ,

Vw volswagen tuaran

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj volswagen | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione