Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

fiat punto 2001 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Fiat , 460
BMW , 3
Opel , 2
Renault , 2
Audi , 2
Citroën , 1
Peugeot , 1
Artega , 1
Smart , 1
Ford , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fiat punto 2001,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj fiat punto 2001 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:49 Makina , Elbasan

Fiat punto

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:06 Makina , Kavajë

C klas

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Qer 16:38 Makina , Tiranë

Nderrohet /Mercedes Benz C220 CDI 2005 LOOK

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 09:44 Makina , Tiranë

SHITET FIAT PUNTO

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 11:00 Makina , Elbasan

fiat

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Maj 10:44 Makina , Elbasan

fiat

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Maj 14:13 Makina , Tiranë

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 09:58 Makina , Elbasan

fiat

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 20:55 Makina , Elbasan

fiat

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 10:06 Makina , Elbasan

fiat

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Maj 20:06 Makina , Elbasan

fiat

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Maj 15:46 Makina , Elbasan

fiat

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Maj 10:36 Makina , Lezhë

Fiat

1 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 22:46 Makina , Tiranë

Fiat punto 2001

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Pri 19:22 Makina , Fier

Fiat Punto 1.9 JTD ELX

1 200 EUR

03 Pri 22:55 Makina , Vlorë

Okazion Audi A5 8700€

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 12:08 Makina , Korçë

Benzin gaz

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 14:19 Makina , Korçë

Fiat benzin gaz

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 07:50 Makina , Berat

Fiat Punto

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 13:36 Makina , Vlorë

Shitet Fiat Punto

1 800 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Mar 08:03 Makina , Korçë

Benzin gaz!!

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 21:36 Makina , Tiranë

Fiat punto 1.2 benzin 2001

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 21:19 Makina , Korçë

Okazion!!

1 699 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 23:36 Makina , Korçë

Okazion!!!

1 699 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 12:32 Makina , Fier

Audi A6 3.0 nafte 2007

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 12:07 Makina , Fier

Okazion Golf 6+ vetem per 2 dite

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 12:48 Makina , Tropojë

��BMW 330 d 2008 manual gjendja 10/10

4 599 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 12:29 Makina , Vlorë

�� Mercedes Benz W124 250 turbo 1994 i restauruar gjendja 10

5 699 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 12:10 Makina , Vlorë

❌MERCEDES Benz ML320 pa taks luksi 10/10 gjendja

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 11:04 Makina , Vlorë

❌ CITROEN C4 1.6 nafte 2008

3 699 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Shk 10:39 Makina , Vlorë

�� Passat 1.9 nafte 2003 manual 6+R DI (kuqe)

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 10:25 Makina , Vlorë

PHAETON 3.0 nafte full option presidencial

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 10:21 Makina , Vlorë

❌MERCEDES BENZ E CLASS 320 pa taks luksi full option

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 13:19 Makina , Tiranë

Fiat Punto Okazionnn

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 13:42 Makina , Pogradec

Shitet fiat punto

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Jan 14:27 Makina , Elbasan

Fiat Punto

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 12:12 Makina , Tiranë

Fiat punto 1.2 benzin 2001

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Dhj 10:42 Makina , Durrës

Shitet Fiat Punto 1.2 Benzin-Gaz

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 19:57 Makina , Fier

Fiat punto 1.2 benzin

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Nën 11:20 Makina , Tiranë

Okazion Shitet fiat punto 1.2 benzine 16 v.manual Viti 2001

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 22:10 Makina , Tiranë

Shitet fiat punto

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Sht 18:19 Makina , Krujë

Fiat Punto 2001 1.9 nafte

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Gush 22:48 Makina , Durrës

Shitet Fiat Punto

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Gush 17:20 Makina , Pogradec

fiat punto

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Qer 11:29 Makina , Pogradec

Fiat punto 1.9 nafte

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 23:18 Makina , Tiranë

Fiat punto , manual 2001 , nafte

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 23:43 Makina , Lushnjë

Fiat Punto

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 12:02 Makina , Dibër

SHTUTET FIAT PUNTO

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 12:02 Makina , Dibër

SHTUTET FIAT PUNTO

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fiat punto 2001 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione