Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

e 220 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 17454
Audi , 423
BMW , 393
Ford , 159
Toyota , 148
Opel , 82
Land Rover , 81
Fiat , 66
Volvo , 45
Nissan , 38
Peugeot , 30
Renault , 28
Porsche , 28
Seat , 23
Mitsubishi , 20
Jeep , 17
Citroën , 16
Chrysler , 15
Hyundai , 14
Škoda , 13
Smart , 12
MINI , 10
Acura , 10
Honda , 10
Lancia , 10
Mazda , 8
BAIC , 8
Ssangyong , 7
Chevrolet , 7
Jaguar , 6
Hummer , 5
Kia , 5
Saab , 5
Suzuki , 4
Dodge , 4
Rover , 3
Daihatsu , 3
Subaru , 2
Lexus , 2
Isuzu , 1
Lotus , 1
Cadillac , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Aixam , 1
GMC , 1
Bentley , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe e 220,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj e 220 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:08
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes B180 nafte automat 10 ������������

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:23
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E-class 250 cdi 4-matic

16 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:34
Linku:
Makina , Tiranë

GL 350

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:35
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

�� SHITET �� E Class 200 Diesel AmG Line / Automat 9G

27 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 11:57
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz GL 350 BLUETEC AMG

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 22:04 Makina , Tiranë

E class 220 blue efficiency

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:03 Makina , Tiranë

E class 220 cdi

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:03 Makina , Tiranë

Range rover sport

32 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:55 Makina , Tiranë

Toyota Urban Cruiser e sapo ardhur nga Zvicra

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:55 Makina , Tiranë

Ford Explorer Versioni 4x4

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:45 Makina , Dibër

Mercedes Benz

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:45 Makina , Tiranë

benz

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:38 Makina , Pogradec

BMW S,6 2011 635,,,3,5D LOOK ALPINA SUPERRR GJENDJE

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:35 Dyqani Makina , Tiranë

�� SHITET �� E Class 200 Diesel AmG Line / Automat 9G

27 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:35 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 cdi

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:35 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 CDI Avantgarde

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:33 Dyqani Makina , Tiranë

�� SHITET �� C Class 220 Cdi Diesel / Automat / Avangarde

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:32 Makina , Vlorë

FORD FOCUS 2010-ST/LINE 1.6d/ECO♻️✅️BLACK MAGIC EDITION-FULL

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:31 Makina , Tiranë

������❌️SHITET E CLASS 2010 ❌️������

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:29 Makina , Pogradec

E Class 220

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 21:29 Makina , Pogradec

CLK 220 CDI VITI 2007

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 21:26 Makina , Tiranë

Golf 5 Benzin gaz makina automjet volkswagen

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 21:24 Makina , Tiranë

Mercedes benz benc 200 karavan 202

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 21:17 Makina , Peqin

Shitet Mercedes-Benz Eclass 220 automat viti 2004

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:16 Makina , Dibër

E 220 CDI

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:15 Makina , Tiranë

Ford Focus 1.6 Nafte. OKAZION

3 600 EUR

Sot 21:14 Makina , Krujë

shitet E clas 220 cdi 2010

10 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:11 Makina , Tiranë

❌OKAZION 4300€❌ Automatike Gaz benzine

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:04 Makina , Tiranë

Shitet menedez benz c class 220 nafte

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:04 Makina , Pogradec

BENZ E 220 CDI 12-2007 AUTOMAT NGA GJERMANIA

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:03 Makina , Durrës

SHITET MERCEDEZ E 220 AUTOMAT

8 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 21:01 Makina , Tiranë

OKAZIONNN !!MERCEDEZ GLK 220 PANORAMA !! MUNDESI NDRIMI !!!

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:00 Makina , Tiranë

GOLF 5+ 2.0 NAFT 2006 SUPER GJENDJE

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:00 Makina , Tiranë

TUAREG 3.0 NAFT 2016 R-LINE FULL OPSION

23 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:00 Makina , Tiranë

GOLF 5 GTI 2.0 BENZIN 2006 SUPER GJENDJE

6 390 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:56 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E 220 CDI BLUETEC AVANTGARDE DESIGNO KAMERA-14

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:48 Makina , Durrës

Okazion!!! E220

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:46 Makina , Shkodër

C Class 220 I 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 20:38 Makina , Fier

‼️E550 FULL PANORAMIC ‼️

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:37 Makina , Fier

‼️ML350 GRAND EDITION FULL ‼️

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:35 Makina , Durrës

E 350 BENZIN 2013 FULL OPSION

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:29 Makina , Durrës

����Mercedes B Class 220 D 4Matic����

17 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:22 Makina , Fier

Mercedes GLK 220 Automatike

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:19 Makina , Tiranë

❗BMW 525d 2001 / Nderrohet❗

40 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:13 Makina , Tiranë

Volkswagen VW Jetta 2.5 SE - 2012

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:13 Makina , Tiranë

Voklswagen Jetta 2.5 SE - 2012 Okazion

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:08 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz C Class 220 nafte Automat 2005

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:04 Makina , Tiranë

mercedez Benz shitet & nderrohet

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:59 Dyqani Makina , Durrës

Seat Altea 2.0 nafte automat full option

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:57 Makina , Fier

Shitet Audi Q5

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:45 Makina , Fier

⚜️MERCEDES C CLAS W203⚜️

5 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:44 Makina , Mallakastër

⚜️MERCEDES C CLAS W203⚜️

5 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:40 Makina , Tiranë

Mercedes C230 Kompresor

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:36 Makina , Tiranë

Audi A3 Sportback

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 19:36 Makina , Durrës

E 220 CDI EVO VITI 2007

6 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj e 220 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione