caddy | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

VW Volkswagen , 2202
Audi , 178
BMW , 153
Ford , 151
Toyota , 61
Opel , 53
Fiat , 45
Renault , 33
Nissan , 31
Peugeot , 31
Land Rover , 21
Citroën , 18
Mitsubishi , 17
Volvo , 16
Smart , 15
Porsche , 12
Hyundai , 10
Honda , 9
Jeep , 9
MINI , 8
Seat , 8
Jaguar , 8
Lancia , 7
Chevrolet , 6
Suzuki , 5
Škoda , 5
Mazda , 4
Saab , 4
Chrysler , 3
Dodge , 3
Kia , 2
Cadillac , 2
Ssangyong , 2
Lincoln , 2
Lexus , 2
Isuzu , 1
Hummer , 1
Rover , 1
Daihatsu , 1
Bentley , 1
Subaru , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe caddy,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj caddy Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:47
Linku:
,

Audi q7 2011 ( pa dogan) OKAZION

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 13:24
Linku:
,

VW Golf 5 2008 Benzine Gaz

4 490 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 16:24
Linku:
,

Okazion VW Touareg R-Line Full

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Qer 07:44
Linku:
,

Pasat CC 2015 Okazion!!!

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 08:59
Linku:
,

FORD FIESTA 1.4 Benzinë/Gaz, AUTOMAT

5 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 16:33 ,

VW CADDY MAX 1.9 NAFT 2009 GERMANY ME DOGAN

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:32 ,

VW CADDY 1.6 BENZIN GAZ 2006 ME DOGAN

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:30 ,

VW GOLF 5 1.9 Nafte

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:23 ,

MERCEDES E320 CDI 4-MATIC AVANTGARDE -08

7 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:21 ,

Shitet Golf 6 2.5 Benzine

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:19 ,

Peugeot 1007 1.4hdi-07

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:18 ,

Ford-Focus 1.8TDDI-01

1 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:18 ,

Bmw-645CI-05

7 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 16:17 ,

VW CADDY MAXI I GJATE 1.9 TDI HIGHLINE SUPER GJENDJE

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:15 ,

����VVW CADDY LIFE 1.9 TDI NAFTE����

5 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:03 ,

Mercedes Benz E270 naft

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:03 ,

Opel corsa 1.3 naft

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:03 ,

FIAT DOBLO MAXI 1.9 JTD DIESEL

4 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:02 ,

Mercedes benz B class

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:58 ,

VW Caddy - benzine/gaz nga fabrika

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:58 ,

Tiguan

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:58 ,

Tiguan

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:56 ,

VW CADDY 1.4 benzine

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:55 ,

OKAZION citroen viti 2009

2 899 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:49 ,

VW GOLF PLUS - AUTOMAT 2006 NAFT OKAZION

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:47 ,

Mercedes E320 EVO

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:47 ,

Mercedes E550

15 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:45 ,

E350 4matic 2011 Benzin Gaz

13 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:43 Dyqani ,

OKAZION Volkswagen Caddy 1.6 nafte 2011

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:41 ,

OKAZION Golf 5+ 1.9tdi 0693585393 i diskutushem

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:41 ,

NDERROHET VW Touran 1.9 Automat DSG 0693585393

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:37 ,

VW Caddy Max 1.9 naft 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:37 ,

Shitet Caddy Life 1.6 naft

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:36 ,

VW CADDY 1.6 BENZIN+GAZ,,VITI 05��������

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:35 ,

VW Caddy Max 1.6 naft 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:35 ,

Caddy Benzin-Gaz

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:32 ,

VW CADDY 1.9 TDI .VITI 2007 Super,,,��������

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:30 ,

Seat altea xl

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:28 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec

22 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:27 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec 121.000 Km

22 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:25 ,

VW CADDY 1,9 TDI,VITI 2007 ��������

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:24 ,

Mercedes C300 Benzin/Gaz

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:24 ,

Okazion caddy

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:22 ,

Mercedes Benc C 230 Benzine Automat

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:21 ,

Okazioooon

5 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:21 ,

Shitet

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:21 ,

Mercedes Benz C Klas 204 220 CDI Avantgard 2008 Automat

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:21 ,

��Passat, 2.5 benzin, Automat, 2013��

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:20 ,

Okazion C300 2011

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:20 ,

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:20 ,

Okazion C 300 2011 mundesi ndrrimi

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:20 ,

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj caddy | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione