Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Zafira Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Opel Zafira | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:51 Dyqani Makina , Durrës

Opel Zafira 1.9 nafte 6+1 vende (letra 1 vit)

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:41 Dyqani Makina , Durrës

OPEL ZAFIRA AUTOMATIK NAFTE 1.9 VITI 2005 ME 7 VENDE GJENDJA

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:26 Makina , Durrës

Shitet Opel Zafira viti 2006 Automat Full Extra Gjermania

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Mar 17:35 Makina , Durrës

Shitet Opel Zafira

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 20:02 Makina , Durrës

❌ OKAZIONNN ❌ �� OPEL ZAFIRA �� 1.8 BENZIN GAZ MANUAL

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 08:57 Makina , Durrës

Opel zafira

1 390 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 10:16 Makina , Durrës

OPEL ZAFIRA

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Mar 07:45 Makina , Durrës

Opel Zafira 1.9 nafte

3 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 15:30 Makina , Durrës

Okazion���� Opel zafira 2009 1.9nafte super gjendje

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 16:10 Makina , Durrës

opel zafira 2009����okazion ✅

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 01:19 Makina , Durrës

Opel zafira B 2009

4 199 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 01:11 Makina , Durrës

Opel Zafira B 2009 1.9 nafte full option

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 17:05 Makina , Durrës

Shitet Opel Zafira viti 2006 i sapo ardhur nga Gjermania����

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Shk 10:12 Makina , Durrës

Opel zafira

1 200 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 11:47 Makina , Durrës

Opel zadira

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Shk 13:15 Makina , Durrës

Opel zafira

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 07:37 Makina , Durrës

✅Opel Zafira 1.9 Naft ✅

3 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Shk 10:39 Makina , Durrës

Opel Zafira 1.9 Diesel , 7 vende

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 17:46 Makina , Durrës

OKAZION

3 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 09:17 Makina , Durrës

Shitet Opel Zafira viti 2006 i ardh nga Gjermania me dogane

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Dhj 20:43 Makina , Durrës

Shitet Opel Zafira

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Dhj 12:09 Makina , Durrës

Shitet Opel Zafira

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Dhj 08:07 Makina , Durrës

OPEL ZAFIRA OPC LINE AUTOMATIK

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 15:21 Makina , Durrës

Shitet opel zafira per arsye mosperdorimi

2 600 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 11:17 Makina , Durrës

Opel Zafira 1.9 Okazion ������

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Sht 13:33 Makina , Durrës

Shitet Opel Zafira 6+1

1 800 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Sht 09:21 Makina , Durrës

Opel Zafira 1.9 nafte 2006 manual

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 19:11 Makina , Durrës

Opel Zafira

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Gush 10:12 Makina , Durrës

Opel zafira

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Gush 23:01 Makina , Durrës

Opel zafira 1.9 maft automat

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Qer 19:32 Makina , Durrës

Opel zafira

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Qer 06:51 Makina , Durrës

Opel zafira Automat

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 12:18 Makina , Durrës

Opel zafira

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 10:25 Makina , Durrës

Opel zafira

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 00:37 Makina , Durrës

6+1 Opel Zafira 1.9 Diesel, 2007

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Maj 19:02 Makina , Durrës

Okazion

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Maj 23:17 Makina , Durrës

shitet

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 09:01 Makina , Durrës

Opel 1.9naft AUTOMAT,7vendesh

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Maj 09:08 Makina , Durrës

Opel 1.9naft AUTOMAT

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Maj 09:44 Makina , Durrës

Opel 1.9naft AUTOMAT, 7vendesh

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Maj 18:57 Makina , Durrës

Opel Zafira

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 21:14 Makina , Durrës

Opel Zafira 1600€ i diskutueshem, me letra te paguara

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 11:08 Makina , Durrës

Opel zafira 1.9 nafte

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 09:36 Makina , Durrës

OPEL ZAFIRA GJENDJE PERFEKTE 2.0 NAFTE

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 19:02 Makina , Durrës

opel zafira 2.0 naft

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 10:12 Makina , Durrës

Opeli

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Pri 15:53 Makina , Durrës

opel zafira 2.0DTI

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 18:29 Makina , Durrës

Opel zafira 2.0 DTI

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 14:54 Makina , Durrës

Opel zafira

160 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Opel Zafira | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione