Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Zafira Të gjitha në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Opel Zafira | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:32 Makina , Elbasan

Shitet opel zafira okazion

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:34 Makina , Elbasan

Shitet opel zafira

1 800 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Mar 09:37 Makina , Elbasan

Okazion shitet Opel Zafira

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 16:21 Makina , Elbasan

Okazion shitet Opel Zafira

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 10:50 Makina , Elbasan

Okazion shitet opel zafira

2 000 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 23:01 Makina , Elbasan

Okazion, shitet opel zafira

2 000 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 23:01 Makina , Elbasan

Okazion, shitet opel zafira

2 000 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Jan 11:23 Makina , Elbasan

Okazion Opel Zafira

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 09:16 Makina , Elbasan

Okazion

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Jan 22:31 Makina , Elbasan

Opel Zafira

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 14:58 Makina , Elbasan

Shitet opel zafira

2 500 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Tet 13:21 Makina , Elbasan

Opel zafir 4+1

1 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 20:48 Makina , Elbasan

Opel zafira okazion 2.2 benzin gaz

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 10:27 Makina , Elbasan

Opel zafira 2.2 benzin gaz okazion

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 03:18 Makina , Elbasan

Opel zafira full option okazion

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 00:10 Makina , Elbasan

Opel Zafira

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Qer 12:17 Makina , Elbasan

Shitet Opel Zafira 6+1

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 17:21 Makina , Elbasan

Opel zafira 2.2 benzin/gaz

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 21:55 Makina , Elbasan

Opel Zafira 2000 manual 6+1

1 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Pri 01:42 Makina , Elbasan

Opel zafira

1 700 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 09:29 Makina , Elbasan

OPEL ZAFIRA‼️Okazion‼️

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Jan 16:23 Makina , Elbasan

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Jan 11:44 Makina , Elbasan

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 18:41 Makina , Elbasan

Shitet

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 15:01 Makina , Elbasan

Opel Zafira 2001

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 19:57 Makina , Elbasan

Opel Zafira

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Gush 11:26 Makina , Elbasan

Opel Zafira 2007

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Korr 15:25 Makina , Elbasan

Opel Zafira

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 21:55 Makina , Elbasan

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 22:21 Makina , Elbasan

OPEL ZAFIRA

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Qer 17:05 Makina , Elbasan

Opel Zafira

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 18:40 Makina , Elbasan

OKAZION OPEL ZAFIRA TAKSI

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 09:38 Makina , Elbasan

Shitet Opel Zafira i vitit 2007

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Pri 14:42 Makina , Elbasan

Opel zafira

2 800 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 16:57 Makina , Elbasan

Shitet Opel Zafira

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 08:36 Makina , Elbasan

opel

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 06:29 Makina , Elbasan

Zafira 1.8 B G letra per i vit

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 14:17 Makina , Elbasan

Opel zafira

2 200 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Shk 18:02 Makina , Elbasan

Opel Zafira 1.9 Okazin 1800 Euro(Me Nderrim)

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 14:39 Makina , Elbasan

opel

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Jan 13:53 Makina , Elbasan

opel

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Jan 16:01 Makina , Elbasan

Opel

3 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Dhj 12:06 Makina , Elbasan

OKAZION. Opel Zafira

111 111 111 111 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Dhj 01:02 Makina , Elbasan

opel zafira

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Dhj 21:06 Makina , Elbasan

Okazion

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 22:08 Makina , Elbasan

Opel

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Nën 21:22 Makina , Elbasan

Opel Zafira

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 13:15 Makina , Elbasan

Opel zafira 2.2

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 11:06 Makina , Elbasan

Opel Zafira

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Nën 15:47 Makina , Elbasan

Opel Zafira i vitit 2005 ne shitje

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Opel Zafira | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione