Elbasan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Elbasan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Qer 22:30
Linku:
,

Mercedes Benz E280 nafte 2005

Historiku i makinës

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:28
Linku:
,

SHITET AUDI Q3 2015 S LINE QUATRO PANORAMA

Historiku i makinës

19 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:52
Linku:
,

Seat Ibiza 2010✅ 1.3Nafte ✅

Historiku i makinës

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 19:13 ,

Mercedes Benc C 230 Benzine Automat

Historiku i makinës

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:12 ,

Mercedes Benz C220 Cdi 2007 Avantgard

Historiku i makinës

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:12 Dyqani ,

Ford 2008 60 Km i diskutushem

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 19:11 ,

C 220 CDI AMG/BISNES/EDITION/ FULL OPSION KM ORIGJNALE

Historiku i makinës

7 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:11 ,

Citroen C3 viti 2007

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:11 ,

Mercedes Benz A170 benzin gaz

Historiku i makinës

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:11 ,

Golf 6 automat

Historiku i makinës

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:11 Dyqani ,

Nderim

Historiku i makinës

8 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 19:10 ,

C 220 CDI /AUTOMATIK /NAVIKATOR/SENSOR/FULL OPSION

Historiku i makinës

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:10 ,

B KLASS 180 CDI/PREMIUM/EDITION/PANORAMIK/FULL FULL OPSION

Historiku i makinës

12 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:10 ,

⭕ Shitet Okazion Mercedes C 270 ⭕

Historiku i makinës

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:10 ,

AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO SPORT/BACK FULL OPSION KM ORIGJINALE

Historiku i makinës

17 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:10 ,

⚠️ Okazion Merceses C220 Automat ⚠️

Historiku i makinës

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:10 ,

�� GOLF-6 - 1.4 TSI AUTOMATIK 7G KM ORIGJINALE , ��

Historiku i makinës

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:10 ,

GLK 220 BLUEFFICENCY 4MATIK OFF-ROAD FULL OPSIONE

Historiku i makinës

11 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:10 ,

↪ Shitet SUBARU FORESTER 2010 ↩

Historiku i makinës

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:08 ,

OKAZION VolksWagen Touran 2007

Historiku i makinës

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:04 ,

Alfa

Historiku i makinës

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:03 ,

A KLASS 200 BENZIN 2009 (zvicra)

Historiku i makinës

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:01 ,

SUZUKI GRAND VITARA 2.0 BENZIN

Historiku i makinës

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:00 ,

SLK 300 BENZIN FULL OPSION

Historiku i makinës

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:58 ,

Opel-Astra/2013

Historiku i makinës

6 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:58 ,

Mercedes-Benz C220/Avantgarde

Historiku i makinës

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:57 ,

SUZUKI GRAND VITARA 2.7 BENZIN GAS

Historiku i makinës

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:56 ,

Golf 6 benzin gaz 2010

Historiku i makinës

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 18:56 ,

Mercedes Benz Pjea Kembimi

Historiku i makinës

500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:54 ,

MERCEDES BENZ GLK 220 NAFT (zvicra)

Historiku i makinës

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:52 ,

E KLAS 280 BENZIN 7G avangard

Historiku i makinës

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:52 ,

Okazion

Historiku i makinës

2 400 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:52
Linku:
,

Seat Ibiza 2010✅ 1.3Nafte ✅

Historiku i makinës

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:52 ,

Okazion

Historiku i makinës

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:51 ,

Okazion

Historiku i makinës

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:51 ,

Okazion

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:51 ,

Shitet ML 350

Historiku i makinës

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:51 ,

Okazion

Historiku i makinës

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:51 ,

Okazion

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:48 ,

FORD KUGA 2.0 NAFT AUTOMAT (zvicra)

Historiku i makinës

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:48 ,

Ford Focus Titanium 2.0 Benzin Extrra Full Automatik-2012

Historiku i makinës

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:48 ,

Ford Fiesta 1.4 Nafte Manual 5-R Viti 2007 Euro 4

Historiku i makinës

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:48 ,

Mercedes Benz A Klas 1.6 Naft Automatik

Historiku i makinës

3 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione