Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Të gjitha në Elbasan

Acura , 37
Aixam , 4
Alfa Romeo , 271
Alpina , 6
Artega , 7
Audi , 2517
BAIC , 2
Bentley , 3
BMW , 1535
Bugatti , 1
Buick , 2
Cadillac , 7
Chevrolet , 66
Chrysler , 63
Citroën , 428
Dacia , 11
Daewoo , 33
Daihatsu , 16
Dodge , 10
Ferrari , 2
Fiat , 1087
Ford , 2719
GMC , 1
Honda , 57
Hummer , 4
Hyundai , 201
Infiniti , 6
Isuzu , 12
Jaguar , 53
Jeep , 88
Kia , 72
KTM , 2
Lada , 2
Lancia , 125
Land Rover , 347
Landwind , 1
Lexus , 6
Lifan , 2
Ligier , 1
Lincoln , 2
Maserati , 5
Maybach , 2
Mazda , 75
Mercedes-Benz , 9503
MG , 8
MINI , 113
Mitsubishi , 239
Nissan , 405
NSU , 2
Opel , 1463
Peugeot , 485
Piaggio , 13
Plymouth , 1
Porsche , 87
Renault , 780
Rover , 39
Saab , 19
Seat , 213
Škoda , 108
Smart , 158
Ssangyong , 23
Subaru , 15
Suzuki , 173
Talbot , 1
Tata , 2
Toyota , 654
Triumph , 1
TVR , 6
VW Volkswagen , 4594
Volvo , 117
Wartburg , 1
Yugo , 2
Zastava , 8

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:33
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Mercedes E220 ��

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:10
Linku:
Makina , Elbasan

Shitet Range Rover Evoque 2016 125.000 km

25 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Nën 20:38
Linku:
Makina , Elbasan

Golf 6 1.6 TDI

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:33
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

24 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:45
Linku:
Makina , Elbasan

Per pjes kembimi

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 08:56 Makina , Elbasan

Nissan Qashqai 1.5 Nafte Panoram

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:54 Makina , Elbasan

Kia sorento naft 4x4

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:51 Makina , Elbasan

Shiten disqe + goma 205/55/R16

350 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:51 Makina , Elbasan

Shiten disqe goma

450 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 08:50 Makina , Elbasan

Shiten disqe goma R15 R16 R17

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:49 Makina , Elbasan

��������AUDI A6 3.0 DIESEL��������

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:48 Makina , Elbasan

Mercedes c220 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:47 Makina , Elbasan

Golf 6 Automat

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:47 Makina , Elbasan

VW Golf 7 GTI

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:40 Makina , Elbasan

Audi A4 2016

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:39 Makina , Elbasan

Golf 5 2007 Automat

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:39 Makina , Elbasan

1.9 naft-autmoa 2006

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:38 Makina , Elbasan

2008 nga zvicra 3.999 euro

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:38 Makina , Elbasan

Shes/ndrroj Antara 2.0 naft Automat dhe ndrrim

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:38 Makina , Elbasan

7 vende Automat

4 699 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:38 Makina , Elbasan

C-CLASSE W204 VITI -09 220 CDI MANUAL

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:38 Makina , Elbasan

E250 bluetec 2015 Amg USA

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:38 Makina , Elbasan

C.3.Nafte 1.4.

1 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:37 Makina , Elbasan

Opel.1.3 nafte.

2 980 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:37 Makina , Elbasan

Suzuki.1.3 benzin.gaz.

2 925 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:37 Makina , Elbasan

Panda.1.2 benzin.Gaz.2490 euro.

2 490 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:37 Makina , Elbasan

Fiat Polak 1.5 Benzine Viti 1980 Okazion 5900 Euro

5 900 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 08:37 Makina , Elbasan

Pezho.Automat.okazion 2499 euro

2 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:37 Makina , Elbasan

Mercedez Benz C klas 1.8 Benzin Automate 3500Euro

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 08:33
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Mercedes Benz E220 ��

31 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:33 Dyqani Makina , Elbasan

�� Porsche Cayenne ��

28 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:33 Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw 640d ��

31 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:33 Dyqani Makina , Elbasan

�� Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI ��

17 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:33 Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 M ��

32 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:33
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

31 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:33
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Mercedes S320 ��

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:33 Dyqani Makina , Elbasan

�� Audi A8 ��

18 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:33 Dyqani Makina , Elbasan

�� Range Rover Sport ��

28 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:33
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Mercedes E220 ��

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:33
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

24 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:32 Makina , Elbasan

‼️ Okazion ‼️VW PASSAT B6

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:32 Dyqani Makina , Elbasan

shitur flm

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:32 Dyqani Makina , Elbasan

AUDI

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:32 Dyqani Makina , Elbasan

S550/2015/0692094410

37 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:32 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET A6 2012 0683529869

13 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:32 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET 069 666 94 00

3 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:32 Dyqani Makina , Elbasan

Fiat bravo 0696669400

3 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:32 Dyqani Makina , Elbasan

shitur flm

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:32 Dyqani Makina , Elbasan

Okazion s class 0683070273

11 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:32 Dyqani Makina , Elbasan

Shitet 068 51 58 222

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:32 Dyqani Makina , Elbasan

shitur flm

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:32 Dyqani Makina , Elbasan

Shitet peugeot

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:32 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET 069 666 94 00

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:32 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET 069 666 94 00

3 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione