Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Të gjitha në Elbasan

Adam , 1
Agila , 22
Antara , 24
Arena , 2
Astra , 541
Campo , 2
Combo , 14
Corsa , 311
Frontera , 28
GT , 4
Insignia , 41
Kadett , 4
Meriva , 157
Mokka , 1
Monterey , 1
Monza , 1
Movano , 8
Omega , 2
Signum , 14
Tigra , 16
Vectra , 104
Vivaro , 14
Zafira , 226

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Opel | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:04 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Elbasan

Opel.Gaz.

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:09 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Elbasan

Shiten tasa origjinal zafira astra nr16

50 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:48 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Opel astra 2013 1.7 nafte

5 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 18:26 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Elbasan

SHITET OPEL ANTARA 2013 AUTOMAT DIESEL 4X4

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 16:44 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

opel

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:10 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Elbasan

SHITET OPEL MERIVA

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 08:57 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

SHITET OPEL ASTRA

4 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 07:21 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Elbasan

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011.Motorr me 4 pistona.

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 00:07 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

OPEL ASTRA 1.7 NAFTE Mundesi Nderrimi

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 20:48 Makina  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Elbasan

Open vektra

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 20:12 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Shitet Opel Astra 1.7 nafte viti 2009..

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 14:28 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

SHITET OPEL ASTRA

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
28 Maj 13:24 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Elbasan

SHITET OPEL ANTARA

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
28 Maj 13:24 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Elbasan

SHITET OPEL CORSA

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online Shitësit të Besuar
28 Maj 11:41 Makina  ·  Opel  ·  Zafira Tourer  ·  Elbasan

Opel zafira tourer 1.6 turbo ndrrohet me mjet pune

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Maj 20:58 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Elbasan

Opel Antara 2.4 Benzin-Gas Manual

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 10:37 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Elbasan

Shitet - makin

15 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Maj 16:28 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Elbasan

Shitet Opel

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Maj 21:07 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Elbasan

OPEL ZAFIRA 2.2 gaz/benzine.

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 13:40 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

OPEL ASTRA 1.4 BENZIN GAZ

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 12:19 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Elbasan

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 16:10 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Opel astra

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Maj 16:27 Makina  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Elbasan

��Shitet-Nderrohet��

10 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Maj 14:32 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Elbasan

OKAZION SHITET OPEL MERIVA 1.7, 2007, 2700 EURO

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 12:13 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Elbasan

opel corsa c 1.2 16v

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 19:25 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Elbasan

Okazion

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 19:12 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Elbasan

Okazion

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 17:56 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Elbasan

Opel Meriva

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 08:24 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Opel astra 1.7 nafte 2009

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 12:05 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Elbasan

Shitet Opel Zafira

150 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 10:28 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Elbasan

Shitet Opel Meriva 2006 Diesel 1.3

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 15:54 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Elbasan

shitet Opel Zafira 2008 automat 1.9 nafte

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 19:36 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Elbasan

����OPEL CORSA 1.3 NAFTE AUTOMATIK SUPER GJENDJE!!

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Pri 18:55 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Opel astra

1 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 17:43 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Elbasan

Okazjonn OPEL CORSA

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 10:56 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Elbasan

OKAZION OPEL CORSA 1.4 BENZIN GAS

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 19:52 Makina  ·  Opel  ·  Tigra  ·  Elbasan

Opel Tigra ��������

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Pri 23:11 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Elbasan

��������Opel corsa 1.3 Nafte Automatike 2005 gjendja perfekt

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Pri 10:12 Makina  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Elbasan

Shes

600 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 18:11 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Elbasan

Shitet makina opel zafira 1.9 i perdorur ne gjendje te mire

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 11:44 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Elbasan

Opel meriva 1.8 benzin

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 15:47 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Elbasan

Shitet Opel Zafira 6+1

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 10:53 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Elbasan

Opel Meriva 1.6 Benzin-Gas

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 10:23 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Opel astra 1.7 naft

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Pri 17:21 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Elbasan

OPEL ZAFIRA 2.0 NAFT VITI 2002

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 07:18 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Elbasan

Okazion Opel Zafira

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 10:04 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

OPEL ASTRA 1.7 NAFTE

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 15:53 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Elbasan

Opel Corsa 1.3 Naft 2011

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Mar 15:10 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Elbasan

Shitet Urgjent!!! OPEL CORSA

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Mar 14:59 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Elbasan

super opel corsa 1.2benzin-gas

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Opel | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione