Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Astra Të gjitha në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Opel Astra | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:48 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

opel

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 06:39 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Shitet Opel Astra 1.7 nafte viti 2009..

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Korr 17:27 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Opel astra H 1.4 Okazion

3 600 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Korr 09:31 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

SHITET OPEL ASTRA

4 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
08 Korr 12:32 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Opel astra

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Korr 10:27 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Opel astra

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 17:19 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Korr 11:56 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Opel astra

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 10:43 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Opel astra 2013 1.7 nafte

5 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 12:33 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

SHITET OPEL ASTRA

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
09 Qer 13:43 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

OPEL ASTRA 1.4 BENZIN GAZ

2 200 EUR

02 Qer 22:56 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 12:19 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Elbasan

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 08:24 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Opel astra 1.7 nafte 2009

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 18:55 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Opel astra

1 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 10:04 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

OPEL ASTRA 1.7 NAFTE

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 21:15 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 20:47 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 10:46 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

��SHITET��

4 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 19:45 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

��SHITET��

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 19:51 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

��SHITET��

34 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 16:25 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Shes makine

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Shk 07:10 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Pjes kembimu per Opel Astra 1.7 nafte viti 2006.

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 07:08 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Shitet 1.3 diezel

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 19:11 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Shitet Opel Astra 1.7 Nafte Manuale 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 16:35 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Shitet Opel Astra 1.7 Nafte Manual 2007

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Jan 14:09 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Opel astra

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Jan 17:31 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Shitet Opel Astra 2008 1.4 Benzin

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 06:32 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

SHITET OPEL SUPER GJENDJE

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Jan 19:51 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Opel Astra 1.7 nafte 2011

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 11:30 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Shitet per arsye emigrimi

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 17:21 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

SHITET OPEL ASTRA

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Jan 13:07 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Opel Astra 2005

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 04:09 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

me kontaktoni ne watcap +393272607544

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Jan 23:40 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Opel astra 2001

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 14:13 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 11:19 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Shitet Opel Astra Viti 2008

2 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Jan 17:53 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Opel Astra 2005 automat

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 15:19 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Okazion

300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Dhj 08:15 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

shitet per arsye mosperdorimi

2 900 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 19:14 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Opel astra H okazion

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Nën 18:37 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Opel astra 1.4 benzin 2005

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Nën 05:42 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Opel astra

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Nën 21:12 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Okazion Shitet Opel Astra H 1,4 benzin 137.000 km

3 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Tet 16:13 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Opel astra 2007 automatike.

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Tet 20:42 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Opel astra 1.7 Naft Manual Viti 2011

2 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 19:53 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Shitet per arsye emigrimi

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Tet 16:31 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

��SHITET��

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Tet 10:18 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Opel astra

23 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 01:36 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Shitet per arsye emigracioni

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Opel Astra | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione