Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Nissan navara - Makina Të gjitha në Shqipëria

Nissan , 474
BMW , 2
Ford , 2
Audi , 1
Honda , 1
Porsche , 1
Toyota , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nissan navara,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Nissan navara Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Qer 14:52
Linku:
Makina , Tiranë

Nissan Navara 4x4

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Dje 18:25 Makina , Tiranë

NISSAN NAVARA 2.5 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:16 Makina , Korçë

Nissan navara 4x4

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:36 Makina , Berat

Porsche cayenne 3.0 nafte /nderrohet

22 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:36 Makina , Tiranë

Range Rover Sport autobiography 2013 / nderrohet

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:33 Makina , Berat

Ford ranger 3.0 nafte manual Wildtrak edition 150mij km

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:43 Makina , Tiranë

Nissan Navara 2.5 naft automatik

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:14 Makina , Tiranë

nissan navara automatik 2007

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:26 Makina , Tiranë

Nissan Navara 2.5 nafte me karroceri

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Qer 22:18 Makina , Berat

Ford ranger 3.0 nafte Wildtrack edition 149000 kilometra

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Qer 15:47 Makina , Elbasan

NISSAN NAVARA 4x4 2012 Super Gjendje

12 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 09:44 Makina , Elbasan

Nissan Navara 12.2012 Full nga Gjermania !!!

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Qer 21:57 Makina , Korçë

Shitet foristrade me karroceri Nissan Navara

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 14:52 Makina , Tiranë

Nissan Navara 4x4

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Qer 14:52 Makina , Tiranë

Nissan Navara 4x4

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Maj 18:09 Makina , Tiranë

Nissan navara

13 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 22:34 Makina , Kukës

Nissan Navara 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 17:01 Makina , Korçë

Shitet foristrade me karroceri Nissan Navara

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Maj 11:48 Makina , Gjirokastër

Nissan Navara

10 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 19:35 Makina , Elbasan

Nissan Navara 2.5 nafte 2011

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 15:48 Makina , Durrës

⚠️⚠️ NISSAN NAVARA ⚠️⚠️

9 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 12:57 Makina , Tiranë

Nissan Navara 2008 - 95,000 km

16 000 EUR

15 Maj 15:17 Makina , Elbasan

Nissan Navara 2.5 VITI 2009 FULL

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Maj 23:43 Makina , Fier

����SUPER OKAZION!!!! ���� �� NISSAN NAVARA��

9 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 20:17 Makina , Fier

Nissan Navara OKAZION!!

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 08:49 Makina , Kukës

Nissan navara

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Maj 22:41 Makina , Vlorë

Navara 2003 super gjendje Garanci Motor Kambio 1 vit

8 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 12:15 Makina , Tiranë

Nissan Navara 2015 Diesel

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 14:09 Makina , Tiranë

Nissan Navara I modifikuar totalisht 2012 2.5 nafte

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 12:49 Makina , Lezhë

Nissan Navara 2012

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Pri 12:46 Makina , Lezhë

Nissan Navara 2012 4x4

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Pri 11:18 Makina , Librazhd

Shitet Nissan Navara

1 EUR

29 Mar 09:35 Makina , Kurbin

Pjes kembimi per foristrada 4x4

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Mar 09:35 Makina , Kurbin

Pjes kembimi per makina 4x4

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
29 Mar 09:35 Makina , Kurbin

Nissan Navara 2010 per pjes

10 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Mar 18:14 Makina , Gramsh

Shitet

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 20:50 Makina , Mat

Shitet Nissan Navara

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Mar 00:29 Makina , Lezhë

Nissan Navara per shitje ose nderrim

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 00:09 Makina , Lezhë

Nissan navara 2006

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 04:18 Makina , Tiranë

Shitet Nissan Navara 4x4

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Shk 17:48 Makina , Tiranë

Nissan Navara I modifikuar totalisht 2012 2.5 nafte

19 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 18:54 Makina , Tiranë

Nisan Navara

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 15:58 Makina , Tiranë

Nissan Navara 2007

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 21:26 Makina , Fier

fier

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Jan 17:31 Makina , Tiranë

Nissan nvara

13 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 22:44 Makina , Fier

Shiten Disqe Nissan Navara

450 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Jan 19:53 Makina , Durrës

Nissan navara

9 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 13:13 Makina , Fier

Shitet Nissan Navara

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Jan 10:24 Makina , Lushnjë

Nissan navara 2.5 diesel 4x4 viti 2010

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nissan navara | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione