C class | Fier | Automjete | Makina

Ford , 44
Audi , 16
Nissan , 10
Renault , 6
Toyota , 6
BMW , 4
Honda , 4
Jeep , 4
Citroën , 3
Opel , 3
Smart , 3
Fiat , 2
Peugeot , 2
Hyundai , 1
Jaguar , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C class,kategori Makina,ose vendndodhje Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj C class Të gjitha | Makina | Fier ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:29 ,

C CLASS

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:19 ,

Suzuki ���� 4×4

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:19 ,

Opel ���� Meriava

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:19 ,

Honda ���� Jazz

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:19 ,

FIAT ���� IDEA

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:19 ,

Honda ���� Jazz

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:19 ,

Smart ���� Automatike

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:17 ,

Jaguar xf ����

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:17 ,

Citroen ���� Picaso

2 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:17 ,

Mercedes - benz ����

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:08 ,

MERCEDES E320 CDI 4-MATIC AVANTGARDE -08

7 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:56 ,

Mercedes benz ML350 4Matic

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:56 ,

Mercedes benz C220

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:56 ,

Mercedes benz GLK220 bluetec 4Matic

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:56 ,

Mercedes benz GLA200

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:55 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:55 ,

Mercedes benz C220

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:55 ,

Mercedes benz C220

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:55 ,

Mitsubishi Colt 1.3 Benzin/Gaz

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:55 ,

Toyota yaris 1.0 benzin

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:54 ,

Mercedes benz A180

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:52 ,

Passat/pasat 1.8 gaz-benzin, automat ‼️

2 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:48 ,

OKAZION MERCEDES W204 C300

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:36 ,

OKAZION DISQE NR 20 BASHK ME GOMA 80% 350 EURO

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 09:52 ,

AUDI A4 2.0NAFT 2009 FULL OPSION AUTOMATIK

6 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:51 ,

Mercedes Benz C220 cdi 2008 Automatik full option

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:33 ,

Okazion Honda FR-V

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:45 ,

Shitet Mercedes-Benz C220 CDI

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 08:36 ,

��OKAZION�� C300 2010 ��95K��

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:36 ,

MERCEDES C300 AMG

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:19 ,

C220 cdi Super Gjendje !!!

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:01 ,

MERCEDES E550 4MATIC

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:01 ,

Mercedes-benz E320 cdi EVO

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:51 ,

Okazion Audi A6 3.0

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:51 ,

Okazion Mercedes Benz E320 CDI

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:03 ,

Mercedes benz GLK220 4Matic

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 20:02 ,

MERCEDES BENC C 220 EVO ...AUTOMAT

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:23 ,

Smart TV Box Android 10.1 4K 4GB RAM 32GB ROM

55 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 17:23 ,

Kamer Sondë 2M, Endoscope Camera 2MP

29 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:23 ,

LTE CPE 4G Router me kartë SIM, WAN, LAN, Wi-Fi, 300Mbs

79 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 17:20 ,

SONOFF 4CHR3 siguresë me WiFi inteligjente me 4 dalje

39 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 17:20 ,

SONOFF 4CHR3 PRO, siguresë me WiFi inteligjente me 4 dalje

45 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 17:20 ,

SONOFF MINI R2 - Modul dritash Wi-Fi me dy drejtime

19 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:20 ,

Sonoff DW2, Sensor alarmi me WiFi për dyer/dritare

19 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:19 ,

Sonoff POWR2 çelës Wi-Fi me monitorim të energjisë, 3500W

25 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:19 ,

Mini Tastierë + Mouse, e ndriçuar me ngjyra, me prekje, wifi

12 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 17:19 ,

Tuya Smart Termostat me WiFi për sisteme elektrike deri 16Am

69 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 17:19 ,

Xiaomi Mi Pro 300Mbps, WIFI 2.4Ghz Repeater Extender, Signal

25 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:19 ,

Tuya Smart Termostat me WiFi për sisteme elektrike deri 16Am

65 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj C class | Të gjitha | Makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione