Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

x5 - Makina Të gjitha në Elbasan

BMW , 225
Audi , 64
Citroën , 5
Ford , 5
Fiat , 4
Opel , 2
Porsche , 2
Suzuki , 2
Toyota , 2
Jaguar , 1
Jeep , 1
Mazda , 1
Saab , 1
Škoda , 1
Smart , 1
Volvo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe x5,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj x5 Të gjitha | Makina | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:46
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

31 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:46
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Mercedes E220 ��

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:46
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Mercedes Benz E220 ��

31 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:06
Linku:
Makina , Elbasan

Golf 6 1.6 TDI

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:46
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

24 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 00:46 Dyqani Makina , Elbasan

�� Porsche Cayenne ��

28 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:46 Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw 640d ��

31 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:46 Dyqani Makina , Elbasan

�� Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI ��

17 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:46
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

31 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:46
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Mercedes Benz E220 ��

31 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:46 Dyqani Makina , Elbasan

�� Audi A8 ��

18 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:46 Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 M ��

32 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:46 Dyqani Makina , Elbasan

�� Range Rover Sport ��

28 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:46
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Mercedes E220 ��

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:46
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

24 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:11 Makina , Elbasan

Bmw X5 5.0D 381hp M-packet (Importuar nga Zvicra)

31 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:15 Makina , Elbasan

Shiten disqe + goma 205/55/R16

350 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:14 Makina , Elbasan

Shiten disqe goma R15 R16 R17

250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:14 Makina , Elbasan

Shiten disqe goma

450 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 18:06 Makina , Elbasan

Golf 6 1.6 TDI

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:30 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET BMW X5 FULL OPTION 2014

28 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 16:03 Makina , Elbasan

Okazion x5 automat 2007 benzine gaz nderrohet

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:35 Makina , Elbasan

Shiten disqe bmw x1 edhe x5 e 53

300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:32 Makina , Elbasan

R Class 320 CDI NDERROHET����

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:30 Makina , Elbasan

Cls 320 Naft Super Gjendje nderrohet

6 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:28 Makina , Elbasan

E Class 280 Naft Super Gjendje

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 13:20 Makina , Elbasan

Range Rover Vogue 3.0 naft

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:19 Makina , Elbasan

S320 benzin okazionn

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:19 Makina , Elbasan

Super gjendje

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:12 Makina , Elbasan

Mitsubishi Pajero 3.2 Nafte ( Pa Taks Luksi)

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:33 Makina , Elbasan

Suzuki Grand Vitara 2.7 Benzin Automat

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:33 Makina , Elbasan

Volkswagen Golf 7.5 2019 GTI

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 09:13 Makina , Elbasan

OKAZION AUDI S4 Fabrike quattro 333 hp ������������

14 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 20:05 Makina , Elbasan

Smart forfour

2 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 18:26 Makina , Elbasan

Citroen C4

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 18:16 Dyqani Makina , Elbasan

BMW X5 3.5d X- Drive

28 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
29 Nën 13:06 Makina , Elbasan

E 250 NAFT 2014 FULL OPSION

15 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Nën 19:51 Makina , Elbasan

1.6 automat full options okazion

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Nën 00:08 Makina , Elbasan

Okazion

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 22:46 Makina , Elbasan

BMW X5 M50D VITI 2014

1 234 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 12:45 Makina , Elbasan

BMW X5 3.0Si Benzin/Gaz Viti 2008

7 900 EUR

26 Nën 09:05 Makina , Elbasan

Polo 1.0 Benzin Manual Kondicioner

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 17:13 Makina , Elbasan

Audi Q3 2.0 TDI ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 17:53 Makina , Elbasan

Golf VII R

29 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Nën 17:53 Makina , Elbasan

Citroen DS4

12 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Nën 12:35 Makina , Elbasan

Golf 6

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Nën 08:45 Makina , Elbasan

BMW X5 M50D

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Nën 07:37 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C 220 Cdi Avantgarde Automat 2009

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 23:33 Makina , Elbasan

Vw golf 5 benzin+gaz super gjendje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 21:19 Makina , Elbasan

BMW X5 Benzin-Gas

17 Nën 17:34 Makina , Elbasan

Shitet BMW X5

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 20:26 Makina , Elbasan

Golf 7 1.6 TDI

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 12:58 Makina , Elbasan

Bmw x5

12 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Nën 16:20 Makina , Elbasan

MERCEDES BENZ E CLAS PERFEKT

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj x5 | Të gjitha | Makina | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

X5 X5 x5 X5 X5 X5 x5 X5 X5 X5

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione