Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

touran 2004 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe touran 2004,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj touran 2004 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:17 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

✅ Pjese Kembimi Okazion ✅ Benz , Vw , Ford , Mini , Mazda et

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Touran per shitje

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:48 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Automat 3900 Euro

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 10:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Elbasan

Shitet okazion 3300 euro

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:27 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Vlorë

Rav4 2.2 naft 2008 Gjendje Perfekte

6 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kukës

VW TOURAN

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Qer 23:07 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Tiranë

Lente 3 në 1 me kënd të gjerë

9 EUR Çmimi me zbritje

21 Qer 15:02 Makina  ·  Toyota  ·  Auris Touring Sports  ·  Durrës

Toyota auris 1.4 naft manual me letra te paguara

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Qer 21:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VW TOURAN

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Qer 17:10 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel corsa 1.3 nafte 2004

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Qer 13:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

❌Okazion❌Golf 7 2015 Premium 2.0TDI 161.000km

13 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Qer 16:28 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

Super gjendje gatshme per cdo prov letrat sapo paguar

6 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Qer 10:27 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Automat 3950 euro

3 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
15 Qer 17:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Lushnjë

Volkswagen Touran

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 11:42 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Automat 3950 Euro

3 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
13 Qer 10:13 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Touran automat 3950Euro

3 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
12 Qer 13:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Vw Touran 2.0 TDI Automat Viti 2004

3 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 19:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Mercedes Benz Viano

7 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Qer 10:06 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Automat 3950 euro

3 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
10 Qer 10:06 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Automat 3950 euro

3 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
07 Qer 09:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

TOURAN AUTOMAT 3950 EURO

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 12:42 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Okazion vetem sot

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
06 Qer 09:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

Shitet Turan 1.9 ����

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 12:15 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Touran Automat

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
04 Qer 09:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

SHITET - Volswagen Touran 2.0 TDI (2004)

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
03 Qer 11:26 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Touran automat

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
02 Qer 20:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

e class super gjendje 270 naft 263 mi km

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 01:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

263 mi km e mbajtur per merak super gjendje e class

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 20:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

E clas look amerike super full start stop lev 260 mi km

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 16:19 Makina  ·  Peugeot  ·  207  ·  Durrës

Peugeot 207

2 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 15:54 Makina  ·  Peugeot  ·  207  ·  Durrës

peugeot 207

2 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 11:33 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Touran automat

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
30 Maj 12:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Shitet Touran 1.9 Automat

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 09:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

touran automat

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 12:52 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Touran automat

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
26 Maj 14:34 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Touran

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
25 Maj 09:39 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Touran automat

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
25 Maj 00:56 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

KAPAK KARROCERIE X-CLASS

899 EUR Çmimi me zbritje

24 Maj 13:07 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Touran

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
23 Maj 09:37 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Touran

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
22 Maj 19:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Touran

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 01:06 Pjesë këmbimi  ·  Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Durrës

Shitet timon BMW

650 LEK

21 Maj 01:03 Pjesë këmbimi  ·  Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Durrës

Timon carbon fiber

500 EUR

20 Maj 10:20 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj touran 2004 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione