Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

letra per benz - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe letra per benz,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj letra per benz Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Qer 14:46
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ E350

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 00:33
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

���� Audi A7 ����

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Acura  ·  RSX  ·  Elbasan

�� Honda Acura ��

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
20 Qer 18:23
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Tiranë

Shitet mercedes Benzin Gaz super gjendje

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Qer 12:36
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Shkodër

Mercedes Benz CLS GRAND EDITION

8 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 04:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Acura  ·  RSX  ·  Elbasan

�� Honda Acura ��

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 03:48 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

OKAZION SHITET NDERROHET SMART ME LETRA

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

BENZ Viano 3.0 cdi 7+1

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

OKAZION MERCEDES BENZ C180 BENZIN-GAS 2008 AUTOMAT ����

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Benz ML 280 CDI 4-matic

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Okazion ML 350 Bluetec 2011 ����

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

E KLAS EVO 280 CDI

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:22 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Durrës

Range Rover Sport 3.0 Diezel

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:50
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

SUPER OKAZION E CLASS 2017 220D / 22400 Euro

22 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 21:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

�������� 7 2014 /LOOK 7.5 2019 ����

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Benz 220 evo automat super gjendje

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ ML350 2014 (me letra+sherbime) mundesi nderrim

18 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 20:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Shitet Benz c clas 220

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 20:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Benzin/Gaz/Automat

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Mercedes benz c class

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

Mercedes-Benz E250 cdi Sport paket 153 mij km

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 18:10 Makina  ·  BAIC  ·  Model tjetër  ·  Vlorë

Shitet ose ndrojet me benzin gaz automatic

123 456 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tropojë

C220 okazion 9800€

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:48 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Durrës

Okazion !! Ml350 4mtic 2015 133.000

21 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Durrës

Mercedes benz C-classe

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW-CADDY LIFE 1.9 NAFTE VITI 2008 SAPO TARGUAR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:26 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Kukës

AUDI A6 2.4Benzin-Gaz Automat ARDHUR NGA ZVICRA����

6 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 16:19 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Durrës

❇️BMW SERIA 5 BENZIN GAZ-MUNDESI NDERRIMI ❇️

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:02 Makina  ·  Toyota  ·  Auris Touring Sports  ·  Durrës

Toyota auris 1.4 naft manual me letra te paguara

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Dje 14:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

VW GOLF 5 1.6 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Pogradec

MERCEDES BENZ C180 2003

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C Class 204

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 13:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  R 320  ·  Tiranë

Mercedes Benz R 320 CDI Nafte Kambio Automatike 4 Matic

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Dibër

Benz A klas Automat AVANTGARD

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

BENZ E 220 CDI AUTOMAT

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:08 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Durrës

Audi A7 Sline

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 13:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

SHITET MERCEDES-BENZ C220

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:06 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Durrës

Hyundai Santa Fe 2.0 nafte 2015

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 13:06 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche Cayenne GTS

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 13:06 Auto sallon Makina  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Durrës

Mini Cooper CountryMan SD ardhur nga gjermania

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 13:04 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Durrës

Bmw 730 xd 3.0 Diezel Viti 2015 Look 2021

38 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 13:04 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Durrës

Bmw X5 Facelift 2011

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 13:04 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Durrës

Mercedes Benz E250. 1993 Automatik

5 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 12:59 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Krujë

S320 NAFT 2009, gjendje perfekte si e re

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Lezhë

Benz 123 D

8 200 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:54 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 35d F15 2015 M Package OKAZION!!

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 11:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ C300 4MATIC 2012 AUTOMAT BENZIN/GAZ

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

OKAZJON VITI 2015 SUPER GJENDJE ���� ����

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Korçë

Mercedes benz Automat

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:19 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 450  ·  Tiranë

Mercedes Benz GL 450

19 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Elbasan

C class 200 cdi

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Durrës

Cls 320 Naft Full!!

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

A-clas AUTOMAT

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Fier

Okazion

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj letra per benz | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione