Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

F - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe F,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj F Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:36
Linku:
Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne S Full

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 21:50 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

OKAZION SHITET NDERROHET SMART ME LETRA

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:44 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

Range Rover Vogue 4.4 SDV8 Autobiography SE Presidential

39 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:34 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Land Rover Discovery 3.0 Supercharged HSE Luxury

21 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:25 Punë  ·  Punë jashtë vendit  ·  Tiranë

Rrobaqepes per Kroaci

1 200 EUR

Sot 20:53 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Grand Cherokee 3.6 Benzine/Gaz Overland SRT

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:53 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Range Rover Velar 2.0d R-Dynamic HSE Black & White

36 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:53 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

Range Rover Vogue 4.4 SDV8 Autobiography Black

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:53 Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Tiranë

Jaguar F-Pace 2.0d R-Sport AWD 2018

27 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:08 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Murano  ·  Tiranë

Nissan Murano 3.5 Benzine/Gaz Platinum AWD

16 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:58 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Tiranë

Audi SQ5 3.0 V6 TFSI Quattro Carbon 2018

34 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:56 Auto sallon Makina  ·  Lexus  ·  GS 460  ·  Tiranë

Lexus GX 460 Benzine/Gaz Ultra Premium 2012

25 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:56 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne 3.0 Diesel Platinum 2016

32 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:11 Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Tiranë

Jaguar F-Pace viti 2020 2.0 R-Sport 6 0692541944

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:43 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

Range Rover Vogue 4.4 SDV8 Autobiography Black

16 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:42 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Grand Cherokee 3.0 Nafte Summit 2016

19 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:40 Auto sallon Makina  ·  Lexus  ·  GX 470  ·  Tiranë

Lexus GX 460 Premium

25 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:40 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Nissan Rogue 2.5 Benzine/Gaz SL (X-Trail)

12 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:03 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ASTIR.

139 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 17:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Shkodër

SHITET ML 2009

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:36 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne S Full

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:31 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Volkswagen Caddy 1.6 TDI Automatik

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:25 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne S 2.9 Twin-Turbo V6 2020

62 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:10 Punë  ·  Punë jashtë vendit  ·  Tiranë

Rrobaqepes per Kroaci

1 200 EUR

Sot 16:08 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

(F)�� SHITET SHTËPI + 1000M² TOKË, GURRË!

1 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 15:16 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT2+1 ME QERA NE ASTIR.

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 14:57 Auto sallon Makina  ·  Lexus  ·  LX 570  ·  Tiranë

Lexus LX 570 Ultra Luxury Benzine/Gaz

28 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:45 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK ALI DEMI.

206 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Sot 14:16 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Pathfinder  ·  Tiranë

Nissan Pathfinder 3.5 V6 Benzine/Gaz Platinum 4x4

13 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj F | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione