Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Sarandë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Sarandë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Sarandë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 13:15 Motoçikleta (mbi 50cc) Sportiv , Sarandë

Yamaha yzf r3 abs

4 000 EUR

Sot 12:33 Makina , Sarandë

Mercedes Benz E Class (W211)

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:13 Makina , Sarandë

smart

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:11 Makina , Sarandë

audi A4

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:26 Makina , Sarandë

SHITET OSE NDERROHET BMW X5

32 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 09:08 Makina , Sarandë

Yaris 1.4 Nafte

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:08 Makina , Sarandë

Toyota Auris 1.6 Benzine/Gaz

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:08 Makina dhe Vegla , Sarandë

Rul Hekurosje Miele

740 EUR

Sot 03:25 Makina , Sarandë

✅��Mercedes E250 Manuale Nafte Viti 1995 Full Extra

3 999 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:31 Apartamente , Sarandë

Sarande,shitet Duplex luksoz 104 m2 & garazhd

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 23:40 Makina , Sarandë

Shitet vw golf 5

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:57 Apartamente , Sarandë

Apartament

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:31 Të tjera , Sarandë

Shitet mjalt me shumic

15 LEK

Dje 21:25 Makina , Sarandë

Audi A6 40 TDI Quattro Premium

19 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:12 Makina , Sarandë

Okazion

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:50 Makina , Sarandë

Toyota Yaris 1.4 naft automat

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:38 Makina , Sarandë

Toyota yaris 1.4 naft 6+R

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 17:02 Apartamente , Sarandë

APARTAMENT 2+1 | NE SHITJE | SARANDE / RR. SKENDERBEU

108 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 16:41 Apartamente , Sarandë

Dhoma plazhi me qera ne qender te Sarandes

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Dje 16:37 Apartamente , Sarandë

Apartament me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 16:15 Makina , Sarandë

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:35 Shtëpi , Sarandë

SUPER ÇMIM-APARTAMENT 1+1+PARKIM, SARANDË "MARINA CITY

115 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Dje 14:28 Makina , Sarandë

Shitet ose ndrohet

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:22 Makina , Sarandë

A CLASS AUTOMATIC

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:57 Makina , Sarandë

❌U SHIT❌

44 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 12:42 Anije dhe skuterë uji Skutera uji , Sarandë

Shitet Skaf

5 999 EUR

Dje 10:55 Makina , Sarandë

Mercedes Benz w211

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:54 Tokë/Fusha dhe farma , Sarandë

Shitet, Toke, Borsh.

140 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Sarandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione