Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pompa uji - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pompa uji,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj pompa uji Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


10 Qer 20:42 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Pjesët rezerve  ·  Elbasan

Pomp uji

400 EUR

29 Maj 07:08 Makina dhe Vegla  ·  Pogradec

Pompa uji tre fazore

1 EUR

29 Maj 07:03 Makina dhe Vegla  ·  Pogradec

Pompa uki per kalirofer

1 EUR

28 Maj 10:55 Makina  ·  Nissan  ·  Patrol  ·  Tiranë

Nissan Patrol OM606

23 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 07:55 Anije dhe skuterë uji  ·  Të tjera  ·  Pogradec

Pompa uji per anije peshkimi

1 EUR

27 Maj 22:49 Makina  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Tiranë

2002 Toyota 4Runner 4x4 Sport Limited

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 14:25 Të tjera  ·  Tiranë

Pomp Lavazhi (per shtepi private)

110 EUR

11 Maj 19:43 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Elbasan

shiten

2 500 EUR

14 Pri 09:05 Apartamente  ·  Tiranë

Shiten 2.AP. fix te sheshi skenderbej

255 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
03 Pri 09:59 Të tjera  ·  Elbasan

Pompe uji monofazë

25 000 LEK

28 Mar 02:57 Anije dhe skuterë uji  ·  Pjesë dhe pajisje  ·  Tiranë

Gomone

21 000 EUR

24 Mar 12:42 Shitja me shumicë/Mall  ·  Të tjera  ·  Pogradec

POMPA UJI

100 EUR

24 Mar 12:42 Shitja me shumicë/Mall  ·  Të tjera  ·  Pogradec

POMPA UJI

100 EUR

22 Mar 19:12 Shitja me shumicë/Mall  ·  Të tjera  ·  Pogradec

POMPA UJI INDUSTRILE

10 EUR

19 Mar 15:56 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet yamaha Fazer 600

3 700 EUR

12 Mar 21:36 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Fier

Shitet pomp uji kermill

1 LEK

11 Mar 14:12 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Durrës

U SHIT

430 000 EUR

03 Mar 18:35 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Durrës

U SHIT lokali Shetitore plazh

430 000 EUR

11 Shk 12:59 Materiale për ndërtim  ·  Elbasan

Pomp uji trefazor

600 EUR

05 Shk 13:58 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Bayliner  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

skaf fisherman bayliner trophy 7.5 mt dy motorra

23 000 EUR

30 Jan 14:08 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford Mondeo

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Jan 06:14 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Korçë

Pompa uji per vaditje

1 LEK

25 Nën 14:26 Të tjera  ·  Elbasan

Pompa uji DDA grundfos

2 700 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pompa uji | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione