Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

navi per rexhina - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 15

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe navi per rexhina,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj navi per rexhina Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Mar 15:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Tiranë

shitet w220 rexhina

8 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Pri 00:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Durrës

Shitet S320 CDI 2001 Rexhina

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Pri 18:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Durrës

Shitet S320 CDI 2001 Rexhina

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Sht 13:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Tiranë

Shitet & Ndrohet

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 18:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Durrës

U shittt Mercedes-Benz S320

2 700 EUR

29 Pri 01:52 Pjesë këmbimi  ·  Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Tiranë

Shitet Navi per Rexhina 2004

200 EUR

30 Jan 14:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

2011 Volkswagen CC Sport 2.0T (211HP) 75,000km

11 200 EUR Çmimi me zbritje

09 Dhj 17:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Durrës

Shitet ose nderrohet rexhina super full

1 111 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Nën 15:54 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

**FULL** 2008 AUDI A4 S-LINE (200HP)

7 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Nën 10:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Tiranë

S320 rexhina

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Nën 12:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Tiranë

S320 Rexhina

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 13:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Tiranë

S320 rexhina

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 12:59 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

OKAZION BMW X5 SHITET OSE NDERROHET

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Dhj 23:57 Pjesë këmbimi  ·  Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Tiranë

Shitet Navi per Rexhina 2004

200 EUR

14 Shk 20:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Durrës

Mercedes S320 CDI -02

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj navi per rexhina | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione