Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

femra - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe femra,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj femra Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:42 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Elbasan

Pitbull

150 EUR

Sot 19:55 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete kursi per femra

190 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 18:53 Makina  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Elbasan

�� Shitet Chevrolet kalos 2008 Benzine 1.4 Automat ��������

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:08 Aksesorë dhe Orë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Syza

65 EUR

Sot 14:17 Dhoma  ·  Tiranë

Dhoma dopjo me qera ditore 20 €

2 000 LEK / ditë

Shitësit të Besuar
Sot 12:51 Makina  ·  Renault  ·  Modus  ·  Tiranë

RENAULT MODUS BENZINE 1,2i - 2007

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

Evo 2.8 nafte full option shitet ose ndrohet

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:50 Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Librazhd

MUNDESI PUNESIMI !!!!!!!

Sot 11:40 Aksesorë dhe Orë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Shiten syze origjinale Gucci

290 EUR

Sot 08:28 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Rottweiler femen

Sot 00:27 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 2+1 PER QERA NE KAMEZ TEK ULLIRI!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 00:16 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tiranë

Jepet zyre me qera ne Bllok (ID 4261030)

1 000 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Dje 20:29 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Belg malinois pastor

Dje 17:31 Kafshë shtëpiake  ·  Mace  ·  Tiranë

Çift British 100%

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Dje 15:10 Aksesorë dhe Orë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Syza

65 EUR

Dje 13:51 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Lezhë

Qen minispic

150 EUR

Dje 13:15 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Rottweiler

Dje 08:39 Dyqan Aksesorë dhe Orë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Syze Louis Vuitton per Femra

60 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 08:37 Dyqan Aksesorë dhe Orë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Syze Dior Per Femra

60 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 08:37 Dyqan Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Syze Prada Per Femra

60 EUR

Shitësit të Besuar
13 Qer 15:59 Aksesorë dhe Orë  ·  Për femra  ·  Tiranë

PARFUM ESCADA

5 000 LEK

13 Qer 15:27 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Pomeranian fox

130 EUR Çmimi me zbritje

13 Qer 12:33 Artikuj për koleksion  ·  Fier

Varse Qelibari per femra

13 Qer 00:13 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Durrës

poodle

500 EUR Çmimi me zbritje

12 Qer 22:17 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Cane Corso 100% te paster

300 EUR Çmimi me zbritje

12 Qer 20:35 Aksesorë dhe Orë  ·  Për femra  ·  Tiranë

❌ Okazion ore Guess ❌

79 EUR

12 Qer 20:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

E clas 350 4matik

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Qer 20:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 super gjendje

8 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Qer 06:26 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Durrës

Rotvailer Rottwailer Rottweiler King!

11 Qer 19:08 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Berat

Shitet Alfa femra ujk

1 000 EUR

11 Qer 12:08 Kafshë në fermë  ·  Elbasan

Shiten keca sanna meshkuj femra rrac qumshi .

120 LEK

10 Qer 17:48 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fier

Malinois Belg ne shitje

200 EUR

09 Qer 17:42 Aksesorë dhe Orë  ·  Për femra  ·  Korçë

Ore CURREN Origjinale 9007 per Femra

2 000 LEK Çmimi me zbritje

08 Qer 21:12 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Elbasan

Pitbull��

08 Qer 20:20 Shitja me shumicë/Mall  ·  Veshje dhe Tekstil  ·  Tiranë

Shitet biznesi faqe IG + Furnizim

4 000 EUR

07 Qer 23:34 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Shkodër

Mini spitz pomerian

180 LEK

07 Qer 15:59 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Berat

Shesim qene te paster rraca Rotwailer

130 LEK Çmimi me zbritje

07 Qer 15:12 Makina  ·  Peugeot  ·  1007  ·  Tiranë

Peugeot 1007 nga ����

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Qer 09:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Mercedes c180

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 20:24 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Korçë

pastor belg

50 EUR

05 Qer 14:39 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Durrës

Shiten qen minispitz

100 EUR Çmimi me zbritje

04 Qer 14:25 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Durrës

Rottwailer,Rottweiler King Roccia Nera

04 Qer 09:57 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Chow Chow

1 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj femra | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione