Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Xham - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Xham,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Xham Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Durrës

12500 euro AUDI Q3 2016 2.0 tfsi Automat Full Panoram

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Sot 22:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Durrës

Okazion!! BMW 520D 2012 M-Performance Super Gjendje!!

10 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:00 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1+BLK TEK UNAZA E RE 88.000 EURO

88 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:59 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Okazion! Shitet apartament 2+1+2 tek Bulevardi i Ri!

192 215 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 21:59 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet apartament 2+1+2 tek Tirana Entry II.

113 490 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 21:56 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

BMW X6 5.0 LOOK -10 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:56 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ E350 4MATIC MUNDESI NDERRIMI

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:56 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Prane Kopeshtit Botanik Shesim Apartament 2+1+2!

176 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Sot 21:56 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ S550-08 MUNDESI NDERRIMI

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:56 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ S550-11 MUNDESI NDERRIMI

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:56 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ S550-11 MUNDESI NDERRIMI

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:55 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 63 AMG  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ ML63 AMG-09 MUNDESI NDERRIMI

16 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:55 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 420  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ GL420 -09 MUNDESI NDERRIMI

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:55 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 450  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ GL450-14 MUNDESI NDERRIMI

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:55 Auto sallon Makina  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Tiranë

CADILLAC ESCALADE-08 BENZINE MUNDESI NDERRIMI

13 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:55
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Ap 1+1 (ish Shqiponja - Casa Italia) k2

74 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Sot 21:54 Makina  ·  BMW  ·  750  ·  Pogradec

BMW 750L 4.4 Twin Turbo Limit Editon

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 21:54 Auto sallon Makina  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Tiranë

CADILLAC ESCALADE-13 BENZINE-GAZ MUNDESI NDERRIMI

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:54 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Super Duplex Me Qira Tek Tirana Garden Building!

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Sot 21:54 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Me Qera: 2+1+2wc ( Fresk ) kati 4, Pllt i Ri me Ashensor

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 21:51 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Prane Selvise Shesim Apartament 2+1+2!

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 21:51 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet audi a6 2020 ..3.0 tdi quattro sline

42 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:51 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Tiranë

Super Okazion

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:50 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

JEPET ME QERA DYQAN CORNER NE BLLOK!

1 500 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 21:50 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tiranë

QIRA, AMBIENT ZYRASH, 7 €/M2 ‼️

1 300 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 21:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

QIRA, APARTAMENT KOMOD 2+1 TEK ISH EKSPOZITA !

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 21:49 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apt: 2+1+2wc+ Garderobe & Tarrace .(pas Amb Amerikane)

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Shitësit të Besuar
Sot 21:48 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA 2+1+2 ME POST PARKIMI TEK LIQENI I THATE !!

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Xham | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • xhama në kategorinë Pjesë këmbimi
  • xham në kategorinë Pjesë këmbimi
  • xhama te zi në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Xhama te zinj në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Xhama te zinj origjinal në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Xham në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped
  • xhamlliku në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • Xhami në kategorinë Pjesë këmbimi
  • xhamllik në kategorinë Apartamente
  • Xhama në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Caddy

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione