Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pro - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pro,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Pro Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Maj 17:13
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Shkodër

Shitet ose nderrohet BMW 535i 2013.

11 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 19:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6 M  ·  Tiranë

�� 2014 - BMW X6 //M50d xDrive

18 750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:32
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Kavajë

BMW 118D SPORT AUTOMAT 2012 ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 19:46 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro  ·  Shkodër

IPHONE 13 PRO

500 EUR

Sot 19:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6 M  ·  Tiranë

�� 2014 - BMW X6 //M50d xDrive

18 750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:41 Makina  ·  BMW  ·  640  ·  Tiranë

bmw seria 6 grand coupe Xdrive

27 500 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 19:40 Makina  ·  BMW  ·  640  ·  Tiranë

BMW SERIA 640 X DRIVE MEGA FULL OPTIONS ME PROSI!!!!!!!!!

27 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:40 Makina  ·  BMW  ·  640  ·  Tiranë

BMW 640 XDRIVE MEGA FULL OPTIONS

27 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:40 Makina  ·  BMW  ·  640  ·  Tiranë

BMW 640 XDRIVE INDIVIDUALE ME POROSI MEGA FULL

27 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:40 Makina  ·  BMW  ·  640  ·  Tiranë

BMW 640D GRAND COUPE XDRIVE FULL OPTION

Shitësit të Besuar
Sot 19:37 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Korçë

Iphone 11 pro 256

Sot 19:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Maserati  ·  Ghibli  ·  Tiranë

�� 2015 - MASERATI GHIBLI 3.0 V6 Diesel

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:33 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  EliteBook  ·  Tiranë

HP 1040 X360 G7

500 EUR

Sot 19:26 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

HP 800 G1 / G3 Okazion

100 EUR Çmimi me zbritje

Sot 19:26 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ZBook  ·  Tiranë

HP Zbook X360 G5

550 EUR Çmimi me zbritje

Sot 19:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  ID.3  ·  Tiranë

POROSIT TANI VOLKSWAGEN ID3 PURE PRO

20 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  ID.4  ·  Tiranë

POROSIT TANI VOLKSWAGEN iD4 PRO PURE PURE+

24 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:25 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  EliteBook  ·  Tiranë

HP 1030 X360 G4

360 EUR Çmimi me zbritje

Sot 19:24 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Gaming  ·  Tiranë

Gaming PC

1 EUR Çmimi me zbritje

Sot 19:24 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lenovo Legion Gaming

700 EUR

Sot 19:24 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Tiranë

HP Z800 Z820

350 EUR Çmimi me zbritje

Sot 19:21 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Tiranë

HP Z220

200 EUR

Sot 19:21 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

Dell Precision T7600 & T7610 & T7810

380 EUR Çmimi me zbritje

Sot 19:20 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

MacBook Pro 2018 15Inch

600 EUR

Sot 19:20 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Tiranë

HP Z420

1 EUR

Sot 19:18 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

2014 - BMW 320d - 233.000 KM - AUTOMATIKE

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:18 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

Karta Grafike GPU

1 EUR

Sot 19:16 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Tiranë

BMW 730d - 2012

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:16 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

2014 - BMW 320d - 176.000 KM - AUTOMATIK

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:12 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

BMW 520D F10 AUTOMAT 2.0 FULL OPSION

12 490 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 18:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  ID.4  ·  Tiranë

Makina elektrike id 4 id 3 id 7 audi tesla byd honda toyota

33 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:53 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro  ·  Tiranë

❌ Port Karimimi 13 Pro ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 18:52 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Tiranë

❌ Kase iPhone 11 Pro Max ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 18:52 Dyqan Servis për celularë  ·  Tiranë

❌ Mini Studio Fotografike ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 18:52 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Tiranë

❌ Qark 13 Pro Max 256gb ❌

300 LEK

Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pro | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • prone në kategorinë Makina | Audi
  • Prodhimin në kategorinë Punë
  • PRONA në kategorinë Makina | Mercedes-Benz
  • pron në kategorinë Makina | Mercedes-Benz
  • prodhimin në kategorinë Pjesë këmbimi
  • prodhimin në kategorinë Të tjera
  • problem në kategorinë Telefona celular | Apple (Iphone)
  • prodhimin në kategorinë Makina dhe Inventarë
  • Procesor në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë
  • pro max në kategorinë Telefona celular | Apple (Iphone)

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione