Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

prodhimin - Të tjera Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe prodhimin,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj prodhimin Të gjitha | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:46 Të tjera  ·  Tiranë

Makineri alumini dhe pvc

11 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 21:46 Të tjera  ·  Tiranë

Makineri ozgenc

100 EUR

Shitësit të Besuar
11 Korr 11:36 Të tjera  ·  Pogradec

Impiant per prodhimin e Birres

55 000 EUR

07 Korr 18:51 Të tjera  ·  Durrës

CARPIGIANI L30 Super Okazion

1 150 EUR Çmimi me zbritje

22 Qer 15:10 Të tjera  ·  Kukës

makineri per prodhimin e streches

15 000 EUR Çmimi me zbritje

16 Qer 09:30 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet helium miner

31 Maj 21:04 Të tjera  ·  Tiranë

Makineri prodhim kadaifi

3 500 EUR

31 Maj 12:51 Të tjera  ·  Lushnjë

Shitje linje prodhimi birre

50 000 EUR

30 Maj 21:59 Të tjera  ·  Tiranë

SLIMFIT Ilaç për humbje peshe 100%

3 500 LEK

04 Pri 07:40 Të tjera  ·  Fier

Kazan Rakie

47 900 LEK

27 Mar 23:42 Të tjera  ·  Kukës

Fabrik

80 EUR

07 Shk 12:54 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet pajisje biznesi fastfood

1 300 EUR

15 Jan 16:12 Dyqan Të tjera  ·  Fier

Qumesht Blete ne shitje

50 EUR

Shitësit të Besuar
02 Jan 22:32 Të tjera  ·  Korçë

Shitet qumesht blete 100% natyral

70 LEK

25 Dhj 01:20 Të tjera  ·  Vlorë

Makineri per prodhimin e akullores

1 200 EUR

08 Gush 20:58 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

Suncare 15+

08 Gush 20:55 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

Suncare 4+

08 Gush 20:55 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

Suncare 30+

08 Gush 20:51 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

Suncare 50+

17 Korr 14:38 Të tjera  ·  Shkodër

Akullore . Fabrike per perpunimin e akullores

185 000 EUR

12 Korr 18:38 Të tjera  ·  Gramsh

Makiner granit Bras Italy

1 000 EUR

20 Mar 22:59 Të tjera  ·  Elbasan

Makineri per grafiato

20 Mar 20:33 Të tjera  ·  Elbasan

Miksera per prodhimin e bojes

22 Shk 18:16 Të tjera  ·  Tiranë

Shiten makina qepse okazion nderrohen

200 EUR

08 Jan 19:03 Të tjera  ·  Korçë

okazion

6 LEK

04 Jan 21:20 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet biznesi

1 LEK

11 Nën 07:01 Të tjera  ·  Fier

Ballon per qese LDPE,LLDPE

18 000 EUR

29 Sht 14:57 Të tjera  ·  Vlorë

Pajisje Piterie (Brumi)

31 Gush 21:12 Të tjera  ·  Sarandë

Pajisje komplet për pulari

60 000 EUR

23 Gush 22:37 Të tjera  ·  Lushnjë

Mjalte Bio

15 LEK

16 Gush 15:09 Të tjera  ·  Shkodër

makineri prodhim maskash

29 Qer 21:06 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet makineri per prodhimin e maskave

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj prodhimin | Të gjitha | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione