Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes Benz cla 45 amg - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes Benz cla 45 amg,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Benz cla 45 amg Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Tiranë

BENZ AMG 230 V 6 B+GAZ 2007 KOMPRESOR AUTOMATIKEEE

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz Cla 200 Amg Line

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Pri 11:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

A 200 NAFT 2014 (LOOK 45 AMG) FULL OPSION

13 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 10:46 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Korçë

Goma 265/45/20 Michelin pilot 4s

360 EUR

04 Pri 10:45 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Korçë

Goma&disqe 17 insh orgjinale w212

800 EUR

02 Pri 09:11 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Kukës

GOMA VERE 275 45 21

500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Mar 11:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 45 AMG  ·  Vlorë

‼️Mercedes Benz GLA 45 AMG‼️

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Mar 10:04 Apartamente  ·  Tiranë

Ambjent biznesi Astir okazion

Numri i dhomave: 1
26 Jan 14:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 45 AMG  ·  Durrës

CLA 45 AMg

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Jan 10:10 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
17 Tet 08:02 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 45 AMG  ·  Tiranë

***U SHITTT*** Auto City - CLA45 AMG Super Full ���� ����

48 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
17 Gush 21:45 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Vlorë

Disqe 17 AMG

250 EUR Çmimi me zbritje

07 Mar 13:41 Apartamente  ·  Tiranë

SHES 100m2 DYQAN FOND FINANCIAR ME QERA TE LARTE

Numri i dhomave: > 10
05 Nën 04:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

Mercedes Benz C220CDI Avangarde PA DOGAN

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 09:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 45 AMG  ·  Durrës

CLA 45 AMG

35 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Dhj 11:57 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

PORSCHE 5000 EURO BENZIN+GAZ ��������OKAZION

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 17:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Durrës

SHITUR - DISQE+GOMA BENCI AUDI WW 225\45\18

250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Tet 18:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 45 AMG  ·  Tiranë

Mercedes Benz CLA AMG 45

45 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
10 Qer 07:21 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Video dhe DVD  ·  Tiranë

Android tv box

30 LEK Çmimi me zbritje

29 Sht 13:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Durrës

DISQE+GOMA BENCI 225\45\18

300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Maj 00:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

C200 Sport Edition / 2006 / Automat

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes Benz cla 45 amg | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione