Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Karta telefoni - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Karta telefoni,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Karta telefoni Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:46 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20e  ·  Tiranë

Samsung A20e 70 mije lekë të vjetra

7 000 LEK

Sot 07:38 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Tiranë

Samsung Galaxy J5 2017 Gold Model Europian

35 EUR

Sot 07:38 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy M32  ·  Tiranë

Okazionn!! SAMSUNG M32 64/4GB NE KUTI

120 EUR

Dje 23:42 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nintendo 64

12 000 LEK

Online
Dje 17:16 Telefona celular  ·  Motorola  ·  DROID RAZR M  ·  Elbasan

Motorola v3

1 EUR

11 Qer 09:35 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shes Motorola G20 4/64 80 mije leke

7 000 LEK Çmimi me zbritje

06 Qer 16:04 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20e  ·  Tiranë

Samsung A20e 70 mije lekë

7 000 LEK

16 Pri 19:11 Të tjera  ·  Tiranë

ShITEN KAMERA XIAOMI 360 GRADE

80 LEK

19 Mar 21:11 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Tiranë

Redmi Note 12 pro 8/256

20 000 LEK

05 Nën 07:25 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung Galaxy Ch@t

10 EUR

22 Sht 22:03 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet telefon i thjesht

10 EUR

25 Mar 12:45 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 9  ·  Tiranë

Shitet Samsung galaxy note 9

110 LEK

25 Shk 21:49 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 3GS  ·  Tiranë

Shitet: IPH 3gs 16 gb

50 LEK

25 Jan 12:15 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S10+  ·  Elbasan

Samsung s10+

240 LEK

21 Nën 11:41 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Cubot  ·  Tiranë

Shitet telefon 6/128 bateri 6000mh

15 000 LEK

13 Nën 07:01 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Fier

iphone 7

60 LEK Çmimi me zbritje

27 Sht 09:45 Pjesë këmbimi  ·  GPS pajisje  ·  Tiranë

OKAZION VETEM PER 10 DITE !!!

3 500 LEK

09 Sht 12:54 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Shkodër

Shitet Samsung Galaxy J7

12 000 LEK

25 Gush 20:18 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Shkodër

Shes Samsung Galaxy J7

12 000 LEK

21 Korr 12:47 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Mi  ·  Tiranë

Shitet Xiaomi MI 9T brenda ne garanci

180 LEK

19 Korr 10:00 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Mi  ·  Tiranë

Shitet XIAOMI MI 9T

190 LEK

28 Jan 20:35 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Elbasan

Shitet

150 EUR

15 Dhj 22:22 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A70  ·  Shkodër

Samsung a70

250 LEK

13 Nën 19:33 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Korçë

Bmw 320 benzine gaz 2004

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Tet 18:43 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Mini téléphone burgu

50 EUR

12 Tet 00:52 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J3  ·  Tiranë

J3 pro 65€ Pa dallim nga i riu

65 EUR

29 Gush 08:36 Telefona celular  ·  Asus  ·  Zenfone 5  ·  Tiranë

Shes Asus zenfone 5 (Gjendja 9/10)

5 000 LEK

11 Korr 08:11 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shes Asus zenfone 5 (Gjendja 9/10)

5 000 LEK

07 Korr 14:07 Të tjera  ·  Tiranë

Informatike dhe telefoni

1 879 EUR

26 Qer 11:38 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Tiranë

Shitet smartphone Samsung Galaxy J7

8 500 LEK Çmimi me zbritje

12 Qer 20:58 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

OKAZION - Celular me dy karta

3 000 LEK

29 Maj 19:13 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S9+  ·  Tiranë

Samsung S9 Plus

235 LEK

16 Maj 20:55 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20 Ultra  ·  Tiranë

S20 Ultra 5G OKAZION

300 EUR

05 Maj 09:20 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Tiranë

Samsung Galaxy J5 Pro 32 Gb

110 LEK

02 Maj 17:20 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Tiranë

Samsung galaxy j5 2017

100 LEK

19 Pri 21:46 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  OnePlus  ·  Tiranë

One Plus 6

220 EUR

06 Pri 10:32 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Tiranë

Samsung j7 pro 2018

22 Mar 18:37 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Lushnjë

Samsung celular smartfone

1 EUR Çmimi me zbritje

03 Mar 15:28 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Tiranë

Samsung Galaxy S8 Duos

170 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Karta telefoni | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione