Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi a8 exclusive - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 25

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi a8 exclusive,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Audi a8 exclusive Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:59 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Shitet audi a8 2015. Lungo

28 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 08:05 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Durrës

Audi A7 2.8FSI Pa Turbo Exclusive Version Mega Full ����

16 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 10:36 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Shkodër

Range Sport 4.4 Nafte Full Me Dogan����✅

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Mar 12:24 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8 Lungo (2021) Exclusive ��+355 68 303 3300

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
11 Shk 18:15 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

Audi A8-4.2 TDI Diesel-2014-full options-SAPO ARDHUR

29 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Shk 15:42 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Tiranë

Porsche Panamera S 4.8 2013 Carbon Edition

18 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
01 Jan 21:28 Makina  ·  BMW  ·  740  ·  Tiranë

Okazion Bmw Seria 7 740ld 2018 super full 37.500��

37 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Tet 12:35 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Mitsubishi Outlander 2.4 Exclusive Benzine/Gas

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Mar 10:46 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

-Shitur-

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
15 Jan 17:37 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

SHITET AUDI A8 4.2 NAFT (S8 Optika)

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Jan 18:08 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

���� Audi A8 3.0 diesel 2015 ����

33 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Dhj 19:14 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

���� Audi A8 3.0TDI ����

33 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Dhj 15:21 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Vlorë

OKAZIONN SHITET/NDERROHET

19 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Korr 13:19 Makina  ·  BMW  ·  M6  ·  Tiranë

BMW //M6 GRANDCOUPE 2015 FULL CARBON FULL OPTIONS!!!

38 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Shk 14:22 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Nën 10:03 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Durrës

‼️BMW SERIA 5 - FULLLLL OPTION - MUNDESI NDRRIMI‼️

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Pri 09:51 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Durrës

‼️BMW SERIA 5 - FULLLLL OPTION - MUNDESI NDRRIMI‼️

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 18:20 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8 3.0 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Maj 08:58 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Durrës

‼️BMW SERIA 5 - FULLLLL OPTION - MUNDESI NDRRIMI‼️

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Mar 11:52 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Durrës

⭕️BMW SERIA 5 E39 FULL OPTION MUNDESI NDRRIMI⭕️

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Sht 22:19 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Pogradec

Audi A5

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Gush 04:11 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8

30 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Korr 11:02 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8L 6.0 W12 B6/B7 Werks Panzer Security Armor

89 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
07 Jan 10:36 Makina  ·  Tiranë

Audi A8 4.0 diesel -04

9 300 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi a8 exclusive | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione